جلد مدارک
چهارشنبه , آذر ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / جلد بیمه نامه / تولیدکننده جلد مدارک بیمه نامه ارزان
تولیدکننده جلد مدارک

تولیدکننده جلد مدارک بیمه نامه ارزان

تولیدکننده جلد مدارک با قبول سفارش طرح جیبی جلد بیمه نامه بخصوص برای بیمه های ایران امکان خرید محصولی تبلیغاتی با قیمت مناسب و ارزان را فراهم نموده است.

جلد های مدارک در اکثریت قریب به اتفاق تولیدات آن از سایز جیبی و با ابعاد معمولی برخوردار هستند و در بیشتر موارد از چرمهای مصنوعی برای تولید آن استفاده می شود که درصورت تبلیغاتی بودن با استفاده از انواع چاپ روی آن می توان به محصول مورد نظر دست پیدا نمود.
اما اخیرا دو امکان دیگر به تولید این محصولات اضافه شده است که می تواند قدرت انتخاب مخاطبان را بسیار افزایش دهد. یکی از این موارد تولید جلدهای مدارک لوکس با سایز پالتویی و کیف پولی و دیگری تولید محصولات چرم طبیعی بصورت دست دوز و با کیفیت بسیار بالاست که می تواند تبلیغاتی منحصر به فرد ایجاد نماید.

در کنار محصولات ذکر شده که در رنج قیمتی بالاتری قرار دارند، اخیرا طرح جدید با ابعاد پاسپورتی و با قیمت ارزانتر نیز تولید و آماده پخش میباشد.

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی و ارزان با کیفیتها و طرحهای متنوع و متناسب با سطوح بودجه ای گوناگون میتواند بخصوص برای مصارف تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه