جلد مدارک
یکشنبه , دی ۷ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک تبلیغاتی / تولید جلد مدارک تبلیغاتی بیمه نامه ایران
قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

تولید جلد مدارک تبلیغاتی بیمه نامه ایران

تولید جلد مدارک تبلیغاتی برای بیمه نامه ایران به عنوان طرحی یکپارچه برای تبلیغاتی هدفمند اقدامیست که کمپانی های بزرگ جهان جهت تاثیر گذاری بیشتر و یکپارچه سازی تبیلغات همیشه مد نظر داشته اند.

سفارش عمده تولید جلد مدارک بیمه نامه ایران می تواند منجر به گسترش یک پیام تبلیغاتی واحد برای نمایندگی ها در کل کشور گردد. یکی از روشهای تبلیغاتی بسیار موثر که اغلب کمپانیهای بزرگ سراسر جهان از آن استفاده میکنند همسان سازی و یکپارچه سازی بین کلیه ارکان مجموعه خود بوده بگونه ای که حتی در پوشیدن لباس یک اتحاد و یکپارچگی در تمام شعبات و واحد های آن وجود دارد. در رابطه با تبلیغات هم اینگونه است در بسیاری از این شرکت ها انتخاب کالای تبلیغاتی و روش اجرای آن در بین زیر مجموعه یکسان میباشد روشی که متاسفانه در ایران هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده است. گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با در اختیار داشتن متخصصان تبلیغات و طراحان برجسته و تجربه دو دهه کار تولیدی و تبلیغاتی در بازار بزرگ تهران کیفیت و قیمت مناسب را در ارائه محصولات خود تضمین میکند.

تولید جلد مدارک تبلیغاتی

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه