جلد مدارک
شنبه , شهریور ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / جلد بیمه نامه / جلد بیمه نامه ثالث با قیمت ارزان
جلد بیمه نامه

جلد بیمه نامه ثالث با قیمت ارزان

جلد بیمه نامه شخص ثالث یکی از نیازمندیهای مهم نمایندگیهای صدور در شرکتهای مختلف بیمه ای میباشد. به همین جهت یافتن محصولاتی با کیفیت و قیمت ارزان میتواند تا حدود زیادی موجب صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی گردد.

یکی از ارزانترین جلدهای مدارک را میتوان جلد چرم ماموت دانست که در صورت استفاده از برگهای وسط با کیفیت و ضخامت بالا، گزینه مناسبی برای کسانی است که به دنبال خرید ارزان قیمت هستند.

جلد بیمه نامه

  • چرم کویری

از جمله جلدهای با کیفیت و پشت پارچه واترجت، چرم کویری میباشد که دقیقا به خاطر همین خاصیت میتوان آن را بدون استفاده از مقوا در بدنه آن تولید نمود و همین امر باعث نرمی و انعطاف پذیری کامل این جلد شده است و بسیاری از کسانیکه به دنبال جلد منعطف و نرم هستند، این محصول را انتخاب می کنند.

جلد بیمه نامه

جلد بیمه نامه در مدلهای ماموت و کویری جزو ارزانترین طرحهای تولید شده در این حوزه کاری میباشد که البته هر یک از این محصولات میتواند با توجه به نوع و تعداد برگ وسط و نیز نوع مقوا استفاده شده داخل هر یک بهینه سازی شده و کیفیت و قیمت آن نیز بطور متناسب تغییر خواهد نمود.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید جلد مدارک خودرو و دسته چک خام

تولید جلد مدارک خودرو و دسته چک خام

تولید جلد مدارک خودرو بصورت خام و یا همراه با چاپ میتواند در کنار محصولات دیگر نظیر دسته چک و جلد عابر برای مصارف تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد و البته توجه به نوع چاپ و کیفیت آن روی جلد از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه