جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک خودرو / جلد بیمه نامه ثالث خودرو چرمی
جلد بیمه نامه ثالث

جلد بیمه نامه ثالث خودرو چرمی

جلد بیمه نامه ثالث یا جلد بیمه نامه بدنه خودرو به همراه جلد بیمه عمر و پس انداز در انواع نمونه های چرمی، یوف، ماموت و کویری و سایر نمونه های چرم موجود در بازار به عنوان بهترین گزینه تبلیغاتی برای نمایندگیهای بیمه و فروشندگان خودرو و سایر مشاغل مرتبط مطرح شده است.

تبلیغات به منظور معرفی کالاها و خدمات در کلیه مشاغل در سطوح مختلف، به عنوان امری مهم و اجتناب ناپذیر شناخته شده است و کمتر کسی است که به ارزش و اهمیت آن واقف نباشد. اما در این بین نکته مهم و محل اختلاف بین نظریه های گوناگون، چگونگی تبلیغات و میزان هزینه پرداختی برای این منظور میباشد.

شاید به جرات بتوان گفت که قویترین محصولات تبلیغاتی در حوزه های مختلف شغلی، محصولات کاربردی و روزمره در دستان افراد جامعه میباشد بطوریکه هر چقدر این کاربرد بیشتر و نیز به هر میزان نیاز افراد به آن بیشتر باشد و زمان بیشتری در طول روز با آن سر و کار داشته و دیده شوند به همان میزان ارزش آن تبلیغات و بهره وری آن برای تبلیغ کنندگان بیشتر خواهد بود.

یکی از بسیار محصولات مهم تبلیغاتی که تا حدود زیادی ویژه گیهای بیان شده را دارا میباشد، انواع مختلف جلد مدارک است که با توجه به تنوع جنس و طرح و حتی کاربرد آن نتایج متفاوتی در تبلیغات خواهند داشت و با توجه به انتخاب و میزان هزینه کرد سفارش دهندگان، نتایج و اثر بخشی متناسب را خواهند داشت.جلد بیمه نامه ثالث

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه