جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد پاسپورت / جلد شناسنامه و پاسپورت چرمی تبلیغاتی
جلد شناسنامه

جلد شناسنامه و پاسپورت چرمی تبلیغاتی

جلد شناسنامه چرمی و همچنین جلد پاسپورت با متریال چرم مصنوعی به عنوان کالایی تبلیغاتی مورد استفاده و توجه قرار گرفته است.

واژه هایی مانند سفر، هتل و مراکز اقامتی، آژانسهای مسافرتی، کارت شناسایی، سفرهای خارجی، زیارت، گذرنامه و ویزا و بسیاری واژه های دیگر در این مقوله وقتی کنار یکدیگر قرار میگیرند، با کمی دقت این نکته را برای ما نمایان میگردانند که واژه های فوق ارتباطی تنگاتنگ و بعضا ناگسستنی با یکدیگر داشته و به نوعی هر یک لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

این مقدار وابستگی و ارتباط بین یک کالا و استفاده کنندگان از آن و نیز با مراکز واسطه بیانگر اهمیت استفاده از آن کالا به عنوان محصولی تبلیغاتی و کاربردی است.

به عبارت دیگر استفاده از جلد شناسنامه و یا جلد پاسپورت برای تبلیغات به دلیل نیاز مداوم و کاربردهای وسیع آن در حوزه های مختلف، به عنوان محصولی تبلیغاتی، میتواند بازدهی بسیار بالایی برای تبلیغ کنندگان به همراه داشته باشد. همچنین توجه به نوع محصول تولید شده و نیز کیفیت و جنس بکار رفته در تولید آن، تاثیر بسیار زیادی در میزان موفقیت تبلیغات خواهد داشت.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده، به عنوان محصول تبلیغاتی و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از آژانسهای مسافرتی قرار گرفته است. اما آیا میدانید فروش عمده این محصول، با کیفیت برتر و قیمت واقعی در کدام مجموعه ها، در بازار ایران انجام میگیرد؟ اگر مشکلات و دردسر های خرید جلد شناسنامه و پاسپورت، موجب سردرگرمی شما شده است با ما همراه باشید!

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه