جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد پاسپورت / جلد شناسنامه چرمی تبلیغاتی جدید

جلد شناسنامه چرمی تبلیغاتی جدید

جلد شناسنامه و پاسپورت چرمی با طرح جدید و همراه با جای کارت عابر بانک و طراحی زیبا و مناسب برای امور تبلیغاتی تولید و عرضه میشود.

جلدهای شناسنامه بطور کلی و به مرور زمان و متناسب با تغییرات ایجاد شده در قالب، سایز و شکل شناسنامه، بروز رسانی و تولید شده است. جلدهای شناسنامه جدید با توجه به تغییراتی که در ابعاد و اندازه های آن ایجاد شده است، تا حدود زیادی با جلد پاسپورت و گذرنامه مطابقت پیدا نموده است و به همین جهت جلدهای شناسنامه تولید شده میتوانند همزمان به عنوان جلد پاسپورت نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

با توجه به طراحی های صورت گرفته روی تولید این محصول، کاربردهای خوبی به آن اضافه شده است که از آنجمله میتوان به جای کارت عابر بانک، کارت شناسایی و نیز فضای زیاد داخل جلد اشاره نمود که میتوان از آن برای جای پول و یا قرار دادن همزمان شناسنامه و پاسپورت داخل جلد استفاده نمود.

به همین جهت و با توجه به کاربردهای زیاد و طراحی زیبا که روی جلدهای شناسنامه جدید صورت گرفته است، بسیاری از فعالان در حوزه های مختلف شغلی نگاه ویژه ای به این محصول برای استفاده های تبلیغاتی داشته اند و از آن به عنوان محصولی کامل و در عین حال با قیمت مناسب و کاربردی که میتواند بازده خوبی در تبلیغات به همراه داشته باشد یاد میشود.

جلد شناسنامه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده، به عنوان محصول تبلیغاتی و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از آژانسهای مسافرتی قرار گرفته است. اما آیا میدانید فروش عمده این محصول، با کیفیت برتر و قیمت واقعی در کدام مجموعه ها، در بازار ایران انجام میگیرد؟ اگر مشکلات و دردسر های خرید جلد شناسنامه و پاسپورت، موجب سردرگرمی شما شده است با ما همراه باشید!

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه