جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / جلد بیمه نامه / جلد مدارک بیمه نامه با قیمت مناسب
66
66

جلد مدارک بیمه نامه با قیمت مناسب

جلد مدارک بیمه نامه از انواع جلد مدارکی است که همه شرکتهای بیمه آن را برای بیمه شوندگان نیاز دارند و از آن استفاده می نمایند و همیشه به دنبال انواع قیمت مناسب آن هستند.
جلد مدارک بیمه نامه را شرکت های بیمه که انواع بیمه نامه را صادر می نمایند استفاده می نمایند. شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که برای بیمه کردن وسیله نقلیه خود به شرکتها مراجعه کرده باشید همانطور که می دانید این شرکتها برای تحویل بیمه نامه به شما از جلد مدارک بیمه نامه استفاده می نمایند و هرکدام آن را با تبلیغات شرکت خود آن را چاپ می نمایند.
جلد مدارک بیمه نامه که انواع بسیار مختلفی دارد دارای قیمتهای متنوعی هم هست. از انواع چرمی گرفته تا دوختی و پلاستیکی که هرچه کیفیت آن بالاتر رود قیمت آن نیز بالاتر می رود.
اما اگر می خواهید انواع جلد بیمه نامه با قیمت مناسب را خرید نمایید بهتر است آن را به صورت عمده و از شرکتها تهیه کنید تا بتوانید به بهترین و با کیفیت ترین آنها دسترسی داشته باشید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کیف مدارک بیمه چسبی مردانه

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث، با وجود شرایط نوسان قیمت ها، به عنوان هدیه تبلیغاتی با صرفه خواهد بود؟ آیا انتخاب طرح ها و مدل های جدید جلد بیمه ثالث، میتواند ما را به قیمت مناسب و مورد نظر برساند؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه