جلد مدارک
شنبه , بهمن ۸ ۱۴۰۱
خانه / تقویم / خرید انواع سر رسید تبلیغاتی ۱۴۰۰
خرید عمده تقویمخرید عمده تقویم سررسید1401 سررسید1401

خرید انواع سر رسید تبلیغاتی ۱۴۰۰

خرید انواع سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۰، با تنوع بالا آغاز شد! بررسی انواع سررسید های موجود در بازار و به صرفه بودن و جذابیت آن به عنوان هدیه تبلیغاتی پایان سال!
خرید انواع سر رسید تبلیغاتی 1400
به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای آغاز سال نو، سالهاست که؛ سررسید های زیبا و کاربردی توانسته اند جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان خاص باز کنند. تنوع بسیار بالا و متریال با کیفیت، در بازار تمام سلیقه ها را تامین میکند و از لحاظ بودجه و هزینه، مخاطبان عزیز، خرید های به صرفه و مورد نظر را تجربه نموده اند.
امسال، با افزایش قیمت ها، وضعیت بازار سررسید چگونه است؟

خرید انواع سر رسید تبلیغاتی 1400
امسال هم با وجود افزایش بی سابقه قیمت ها و متریال تولید، تمام توان خود را برای عرضه بهترین ها و با کیفیت ترین ها، به کار بسته ایم. تنوع سبک ها وطرح های مورد پسند مخاطبان، در اولویت فروش سررسید های امسال، قرار گرفته است.
دیگران چه سررسید هایی را سفارش می دهند!!!

در چند سال اخیر، رقابت بیشتری در مورد سایز سررسید، انجام میشود.امسال هم مانند سالهای اخیر سایز رقعی، بیشترین سفارشات را داشته است.
همانطور که میدانید؛ سررسیدهای موجود در بازار ایران، در چند سایز متنوع عرضه و ارائه میشوند. که کاملا آشنا و شناخته شده است.
قطع وزیری و قطع رقعی از شاخص ترین ابعاد سررسید های موجود در بازار است. سایز کوچکتر از رقعی که به یک هشتم معروف است و مدل پالتویی که سایز و اندازه کوچکتر از یک هشتم دارد.
قطع سررسید اروپایی!!!

خرید انواع سر رسید تبلیغاتی 1400
سایز دیگری از سررسید ها در بازار کشور موجود است که در چند سال گذشته به قطع اروپایی معروف شده است؛ سررسید اروپایی که اخیرا طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده، سایز ثابت و مشخصی ندارد. در واقع یک رقعی جمع و جور مابین یک هشتم و رقعی است. قبلا در بازار، چاپ سررسید در این ابعاد انجام میشد؛ اما با اسامی دیگری که در بین صنف مشهور بود، در سالهای اخیر، با عنوان سررسید قطع اروپایی در بین مخاطبان، مطرح شده است.
انواع چاپ و داغی بر روی سررسید ۱۴۰۰

خرید انواع سر رسید تبلیغاتی 1400
همانطور که همه عزیزان اطلاع دارند؛ انواع چاپ و داغی، با کیفیت متفاوت، برای سررسید های موجود در بازار عرضه میشود؛ علاوه بر این، حکاکی روی پلاک های فلزی هم به ارائه تبلیغات بر روی سررسید ها، اضافه شده است. و انصافا جذابیت فوق العاده ای هم دارد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جدیدترین انواع سالنامه و سررسید عمده1402

خرید جدیدترین انواع سالنامه و سررسید عمده۱۴۰۲

خرید جدیدترین انواع سالنامه و سررسید1402، به صورت عمده، (شمسی،قمری،میلادی)در جشنواره زمستانه زینو! به صرفه، آنلاین، با انواع چاپ طلاکوب و داغکوب، ارسال سریع و به موقع به سراسر ایران و تمام نقاط جهان!

دیدگاهتان را بنویسید

ساخت کلیشه