جلد مدارک
چهارشنبه , آذر ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک ثالث / خرید اینترنتی جلد مدارک عمده بیمه ثالث
خرید اینترنتی جلد

خرید اینترنتی جلد مدارک عمده بیمه ثالث

خرید اینترنتی جلد مدارک بیمه شخص ثالث در انواع مختلف دوختی و پرسی و با کیفیتهای مختلف کویری، چرم ماموت، یونیک و سایر متریالهای قابل چاپ بصورت عمده برای مصارف تبلیغاتی قابل سفارش و انجام میباشد.

شاید یکی از انتخابهای اصلی در خرید جلد مدارک، استفاده و یا عدم استفاده از مقوا در تولید جلد میباشد بطوریکه در اغلب خریدهای اینترنتی، شخص خریدار ذهنیت کامل و روشنی از وضعیت و کیفیت جلد نخواهد داشت. برای رفع این مشکل بطور کلی باید عنوان داشت که جلدهای با متریال پشت پارچه، معمولا بدون مقوا تولید شده و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند بطوریکه میتوان آنها را کامل لوله کرده و مجدد باز نمود. جلد مدارک کویری از نمونه های انعطاف پذیر این نوع جلد مدارک میباشد.        اما در بسیاری از موارد به دلیل وجود مقوا در ساختار جلد این امکان وجود نخواهد داشت و اگر در انتخاب خود دقیق نباشیم ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شویم.

در میان جلد های مقوادار باید دو نوع کلی را تقسیم بندی نمود، جلدهای با مقوا نازک یا شومیزی و نیز جلدهای با مقوا ضخیم و محکم. جلدهای با مقوا نازک بر اثر استفاده های طولانی مدت و یا در اثر گذاشتن و برداشتن آن در جیب شلوار، امکان شکستگی و بهم ریختگی ظاهری در جلد وجود خواهد داشت ولی در انواع مقوادار ضخیم، استقامت و کیفیت بهتری از عملکرد جلدها شاهد خواهیم بود.

بطور کلی نوع جلد خریداری شده، تا حد زیادی به نوع سلیقه و نیز سطح بودجه خریداران و البته نوع استفاده مصرف کنندگان نهایی جلد بستگی دارد و بایستی مورد توجه قرار گیرد.

خرید اینترنتی جلد

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه