جلد مدارک
شنبه , مهر ۲۴ ۱۴۰۰
خانه / جلد بیمه نامه / خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی
خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی

خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی

خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی، از بازار بزرگ تهران با قیمت مناسب و ارسال سریع، در حال انجام میباشد. آیا جلد های بیمه نامه طلقی انتخاب درستی برای تبلیغات و ارائه خدمات بیمه نامه میباشند؟

خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی

خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی،سالهاست که مورد استقبال بسیاری از مخاطبان محترم بوده است. کیفیت بالای تولید جلد های بیمه نامه طلقی و پرس با کیفیت لبه ها، دوام جلد ها را ارتقاء بخشیده است. با توجه به مشکلات بسیار زیاد تولید و سنگ اندازیهای بیشمار و بی ثباتی قیمت ها، توجه و استقبال از جلد های طلقی بیشتر شده است. مسلما قیمت تمام شده کمتر نسبت به سایر جلد مدارک بیمه نامه ها با متریال چرم، عامل اساسی و مهم در انتخاب این محصول تبلیغاتی بوده است.

تنوع چاپ و طرح، موثر در انتخاب جلد های طلقی!

همان طور که مستحضر هستید؛ مزیت بسیار خاص جلد های طلقی، بدون محدودیت بودن مسئله چاپ و طراحی آن است. به طوری که هر طرح و ترکیب بندی رنگی را میتوانیم برای تبلیغات استفاده کنیم و با ارزانترین نوع چاپ جذابیت رنگی به جلدبیمه نامه اضافه کنیم.

خرید جلد بیمه نامه ارزان طلقی

خرید جلد بیمه نامه طلقی درست یا اشتباه؟

معمولا بسیاری از مخاطبان محترم جلد های بیمه نامه چرمی را به همه انواع آن ترجیح میدهند و سلیقه و سبک تبلیغات  و ارائه خدمات بیمه نامه را اینگونه انتخاب مینمایند. ولی در این میان عده ای از دوستان و مخاطبان با سلیقه متفاوت ترجیح میدهند سبک های متنوع تری را برای تبلیغات و ارائه خدمات تجربه نمایند؛ انتخاب جلد های طلقی جزء متنوع ترین جلد های تولید شده در بازار ایران میباشد و دور از انصاف هست که کیفیت و دوام آنها را با قیمت ارزان آن زیر سوال ببریم!

به هر حال کیفیت بالا وتنوع بدون محدودیت در چاپ توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب نماید و جلد بیمه نامه طلقی را به عنوان یکی از محصولات پر تیراژ در حوزه تولید و تبلیغات معرفی نماید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه