جلد مدارک
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد کارت عابر بانک / خرید جلد عابر بانک کویری تبلیغاتی
خرید جلد عابر بانک کویری

خرید جلد عابر بانک کویری تبلیغاتی

خرید جلد عابر بانک کویری تبلیغاتی برای مخاطبان ویژه و شعب بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و سایر گروه ها و مدیران اصناف به قیمت بسیار مناسب و بی واسطه از گروه تولیدی و تبلیغاتی زینو صورت میگیرد.
با توجه به انواع متنوع جلد های عابر بانک که در بازار موجود میباشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد، جلد های عابر بانک کویری از استقبال بیشتری برخوردار میباشند. البته جلد کویری در واقع نماینده متریالهای اصطلاحا پشت پارچه در حوزه تولید جلد بوده و امکان استفاده از مواد اولیه دیگر نیز با همین کیفیت وجود دارد که در واقع تفاوت آن در شکل ظاهر و طرح روی جنس میباشد.
دوام و کیفیت این محصول در نگهداری و مراقبت عابر بانک ها امتحان خود را پس داده و در واقع از لحاظ بصری هم مورد استقبال مخاطبان عزیز قرار گرفته است. بسیار واضح است نوع چاپ در شکیل بودن و قیمت گذاری آن تاثیر بسزایی دارد و با توجه به رفتارهای مختلف مواد گوناگون در برابر روشهای مختلف چاپی مانند طلاکوب، داغی یا چاپ سیلک و غیره، انتخاب مناسب نوع چاپ و هماهنگی آن با مواد اولیه تولیدی بسیار ضروری خواهد بود.
همچنین شاخصه دیگری که در قیمت و کیفیت این محصول تاثیر گذار میباشد، نوع دوختی یا پرسی بودن آن است.

خرید جلد عابر بانک کویری

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد عابربانک دکمه دار تبلیغاتی

قیمت جلد عابربانک دکمه دار تبلیغاتی

قیمت جلد عابربانک دکمه دار تبلیغاتی، عمده هم در ماههای گذشته با افزایش مواجه شده است. جلد عابربانک دکمه دار گزینه مناسبی برای تبلیغات و هدیه تبلیغاتی میباشد؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه