جلد مدارک
جمعه , آذر ۲۸ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک بیمه / خرید جلد مدارک بیمه خودرو چرم
خرید جلد مدارک

خرید جلد مدارک بیمه خودرو چرم

خرید جلد مدارک چرم در طرحهای جدید میتواند گزینه های تبلیغاتی بیشتری در اختیار نمایندگیهای شرکتهای بیمه جهت ارائه بیمه نامه ثالث خودرو فراهم بیاورد.

بطور کلی جلدهای مدارک در دو نوع پرسی و دوختی، تولید و به بازار عرضه میشود. هر یک از محصولات دوختی و پرسی تفاوتها و شباهتهای مختلفی با یکدیگر دارند ولی آنچه که بیش از سایر موارد نظر مصرف کنندگان و خریداران این محصولات را به خود جلب میکند، تفاوت قیمت تولیدات دوختی و پرسی نسبت به یکدیگر میباشد.

همانطور که اغلب خریداران این محصول اطلاع دارند، تولیدات دوختی از قیمت بالاتری نسبت به تولیدات پرسی برخوردار هستند و البته کیفیت و نوع کار در محصولات دوختی تفاوت قابل ملاحظه ای نسبت به سایرین دارا میباشد و به همین جهت اغلب صاحبان مشاغل مختلف از این محصولات برای تبلیغات سطح بالا و مشتریان خاص خود استفاده می نمایند.

به هر حال نکته مهم در انتخاب کالاهای تبلیغاتی به زعم بسیاری از کارشناسان این حوزه، نوع و نظر مشتریان و مصرف کنندگان نهایی این محصولات است و بایستی برای داشتن یک تبلیغات هدفمند و موثر به این نکات توجه لازم صورت گیرد تا بتواند بازدهی تبلیغات انجام گرفته را تا سطح قابل قبولی بالا ببرد.

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه