جلد مدارک
جمعه , آذر ۲۸ ۱۳۹۹
خانه / جلد بیمه نامه / خرید جلد مدارک بیمه نامه شخص ثالث
قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

خرید جلد مدارک بیمه نامه شخص ثالث

خرید جلد مدارک بیمه نامه شخص ثالث کویری و چرم ماموت، در کنار بهره برداری از محصولات جدید و متنوع می تواند به عنوان تبلیغاتی مفید و هدفمند مورد استفاده قرار بگیرد.

جلد مدارک و یا جلد بیمه نامه در انواع و مدلهای مختلف در بازار این محصولات تولید و عرضه میشود. البته بسیاری از طرحها و مدلهای موجود در بازار قدیمی و شناخته شده هستند مانند چرم کویری و یا چرم ماموت از آنجمله هستند و بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران این محصولات که بیشتر قیمت و هزینه جلد برای آنها اولویت بالاتری دارند، از این محصولات استفاده مینمایند.

در کنار تولیدات قدیمی و معمولی، طرحها و مدلهای جدید و فانتزی و البته با کاربردها و کاراییهای بیشتر و بهتر نیز تولید شده است و به فروش میرسند هر چند که عرضه این نوع محصولات توسط فروشندگان خاصی انجام گرفته و در سطح محدود تری روانه بازار مصرف میشوند. ولی به هر حال استفاده از تولیدات جدید، اگرچه قیمت بالاتری داشته و موجب افزایش هزینه های تبلیغاتی خواهند شد، اما صرف نظر از کیفیت بالاتر این محصولات و کارایی و کاربردهای بیشتر آنها، قابلیت ماندگاری بسیار بهتری نزد مشتریان جامعه هدف خود دارند بطوریکه بعضا مشاهده شده است بعضی افراد تا سالها از این محصولات استفاده کرده و از کاراییهای متنوع آن ابراز رضایت مینمایند و این میتواند موجب ماندگاری بسیار طولانی تر تبلیغات نزد مشتریان گردد.

خرید جلد مدارک

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه