جلد مدارک
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / جلد کارت عابر بانک / خرید عمده جلد عابر پست بانک
خرید جلد عابربانک تبلیغاتی ارزان

خرید عمده جلد عابر پست بانک

خرید عمده جلد عابر پست بانک، با قیمت و کیفیت به صرفه و ارزان، در بازار بزرگ تهران آغاز شد.
آیا تهیه جلد عابربانک تبلیغاتی پست بانک، با کیفیت و طراحی منحصر به فرد، به صرفه و بدون دردسر انجام میشود؟

خرید عمده جلد عابر پست بانک، درسال جدید هم با مشکلاتی مواجه است. متاسفانه با روند افزایش قیمت مواد اولیه، تولید و عرضه محصولات تبلیغاتی با دشواریهای بسیاری مواجه است. در بسیاری از حوزه های تبلیغاتی مخاطبان زیادی با انصراف از روند تبلیغاتی رایج در صنف خود ویا با رویکرد خرید و تهیه محصولات تبلیغاتی با کیفیت بسیار ضعیف، مواجه هستند. بسیاری از محصولات تبلیغاتی مثل جلد عابربانک که به عنوان تبلیغاتی برای ارائه خدمات صورت میگیرد هم دستخوش کیفیت پایین شده است.

خرید عمده جلد عابر پست بانک

تاثیر افزایش قیمت در کیفیت!
با افزایش قیمت متریال اولیه تولید، بسیاری از تولید کنندگان برای عرضه ارزانتر، کیفیت پایین تری را برای تولید انواع محصولات تبلیغاتی انتخاب کردند و جلد عابر پست بانک هم شامل این تغییرات کیفیتی شده است. معدود مجموعه هایی هستند که توانسته اند با حفظ کیفیت بالا و تغییر در طراحی و تولید جلد عابر پست بانک، قیمت مقرون به صرفه را به مخاطبان خود ارائه دهند.

خرید عمده جلد عابر پست بانک

 

جلد عابر پست بانک!
همانطور که مستحضر هستید؛ پست بانک به عنوان بانک پیشرو در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی و ارائه خدمات به صورت خلاق و کاملا متفاوت با سایر بانک ها، با سفارشات عمده، کیفیت و طرح خاص و منحصر به فرد خود را دارد؛ و مجموعه زینو افتخار دارد به عنوان منتخب این بانک، با طراحی و کیفیت اعلاء، انواع جلدهای عابربانک را منحصرا برای پست بانک طراحی و عرضه نماید.
یک محصول جدید!
با توجه به شرایط اقتصادی و متزلزل بازار و تولید، مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو، اقدام به تولید محصول جدید و بسیار خاص در حوزه انواع جلد مدارک و جلد عابربانک تبلیغاتی، نموده است وبا تمام توان کیفیت بالا و قیمت متعارف و به صرفه را برای مخاطبان خود هدف قرار داده است.

خرید عمده جلد عابر پست بانک

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد عابربانک دکمه دار تبلیغاتی

قیمت جلد عابربانک دکمه دار تبلیغاتی

قیمت جلد عابربانک دکمه دار تبلیغاتی، عمده هم در ماههای گذشته با افزایش مواجه شده است. جلد عابربانک دکمه دار گزینه مناسبی برای تبلیغات و هدیه تبلیغاتی میباشد؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه