جلد مدارک
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / پاکت دکمه دار / خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای
خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای

خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای

خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای، با قیمت متناسب و به صرفه معمولا از مجموعه های تولیدی و تبلیغاتی معتبر امکان پذیر است.
آیا پوشه های پارچه ای ارزان نیاز مدارس و مجموعه های آموزشی و خدماتی را مرتفع کرده است!

خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای، به عنوان یکی از مکمل های فروش و ارائه خدمات در بین اکثر اصناف، در جامعه مورد استفاده قرار میگیرد. تبلیغات ارزان و کاملا به روز با انواع پوشه ها و ساک های پارچه ای، برای ارائه خدمات توانسته جایگاه ثابت و تاثیرگذاری در بین مخاطبان داشته باشد.

خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای
پوشه دکمه دار در همه سایزها برای همه نیازها!
پوشه دکمه دار پارچه ای در همه سایزها با تنوع رنگ بسیار بالا در بازار عرضه میشود. سایز ملخی یا سایزچک، یکی از پر کاربردترین نوع پوشه های دکمه دار است. سایز a4- a5 معمولا پرتیراژترین سفارشات پوشه های دکمه دار را به خود اختصاص میدهند.
طرح های کاربردی!
انواع پوشه های دکمه دار بنا به نیازهای متداول طراحی و تولید میشوند؛ پوشه های پارچه ای بادوام و حفاظت بالای خدمات، در انواع جیب دار، چند جیبه، دسته دار و … برای پاسخ به خدمات قابل ارائه در جامعه، پیشتاز محصولات دیگر هستند.
رنگ بندی و چاپ!
علاوه بر انواع پوشه های پلاستیکی با رنگ بندی نامحدود و فوق العاده زیبا، پوشه های دکمه دار پارچه ای هم با طرح های دو رنگ، تک رنگ و طرح دار، تنوع و جذابیت بالایی را ارائه میدهند.
چاپ انواع پوشه های دکمه دار معمولا بصورت چاپ طلاکوب سفارش دارد، در سایر پوشه ها با متریال غیر پارچه چاپ سیلک رکورد دار سفارشات است؛ و در واقع کیفیت بالای چاپ سیلک توانسته رضایت مخاطبان محترم را بدست آورد.

خرید عمده پوشه دکمه دار پارچه ای
مدارس متقاضی با درصد بالای سفارشات پوشه دکمه دار پلاستیکی و پارچه ای!
نیاز عمده مدارس به انواع پوشه های دکمه دار، در واقع با هزینه های بالا هماهنگ نیست؛ و خرید به صورت عمده می بایست با هزینه های حداقلی انجام گیرد. و نوسان قیمت ها و ارائه قیمت های کاذب، باعث ایجاد سردرگمی و تناقض در کیفیت و چاپ، در بین مخاطبان میشود.
یک راهکار!
متاسفانه ایجاد تعدد قیمت برای یک محصول با کیفیت و حتی چاپ مشابه، باعث ایجاد سردرگمی و احتمالا خرید محصولی با کیفیت پایین و قیمت غیر واقعی خواهدشد. یک پیشنهاد برای خرید عمده انواع پوشه ها، که بسیار امن ومطمئن است و خریدی به صرفه را برایتان میسر میسازد؛ فقط و فقط اعتماد به مجموعه های تولیدی و تبلیغاتی معتبر در بازار میتواند قیمت واقعی و کیفیت و چاپ مناسب و اعلاء را برای شما عرضه نماید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پوشه پلاستیکی سایز چک

فروش عمده پوشه پلاستیکی سایز چک

فروش عمده پوشه پلاستیکی سایز چک، در تهران و سایر شهرهای کشور، به صرفه و با ارسال سریع در حال انجام میباشد. آیا تجربه خرید پوشه دکمه دار با کیفیت بالا و ارائه خدمات چاپ اعلاء را با ارسال سریع را داشته اید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه