جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد مدارک اتومبیل / خرید کیف جلد مدارک خودرو کویری خام
خرید کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

خرید کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

خرید کیف جلد مدارک خودرو کویری خام از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار پر فروش است که هم بصورت خام و هم همراه با چاپ بیشترین تقاضا را در بین مخاطبان محصولات تبلیغاتی دارد.

ویژگی بارز و ماندگار جلد کویری!

جلدهای مدارک کویری یکی از معدود طرحهای تولیدی در زمینه جلدهای بیمه است که می توان آن را بصورت نرم و بدون مقوا یا شومیز تولید نمود و به همین دلیل از قابلیت انعطاف بالا و نرمی خاصی برخوردار است بگونه ای که با گذاشتن و برداشتن داخل جیب دچار هیچگونه شکستگی و خمیدگی و یا هر گونه تغییر حالت نخواهد شد. به همین جهت بسیاری از سفارش دهندگان آن را به عنوان گزینه اصلی برای انتخاب خود قرار می دهند.

قابلیت های متغیر جلدهای کویری!

خرید کیف جلد مدارک خودرو کویری خام
جلدهای مدارک کویری می توانند بصورت ساده و یا با قابلیتهای بیشتر نظیر کیف پول تولید گردند. همچنین اگرچه اغلب این نمونه از جلد بیمه نامه بدون مقوا و شومیز تولید میشود ولی بنا به سلیقه و سفارش مشتری امکان تولید جلد مدارک کویری بصورت شومیزی و یا مقوادار نیز وجود دارد که طبیعتا قیمت تمام شده آن بیشتر خواهد بود.

ارسال سریع سفارشات جلدهای کویری

تولید جلدهای مدارک کویری خام، خوشبختانه با رنگ های مشخص و کاملا شناخته شده، در بازار تولید جلد مدارک موجود میباشد. معمولا برای سفارش انواع جلد مدارک خام، زمان سفارش کوتاه به صرفه بودن مورد استقبال مخاطبان عزیز قرار میگیرد. جذابیت همه انواع چاپ بر روی جلد مدارک کویری مثل طلاکوب، طلاتوگود، داغی، بسیار عیان و مشخص میباشد، کیفیت بالا و قیمت متناسب با قدرت خرید مخاطبان عزیز ماندگاری جلد کویری را تضمین کرده است. ارسال محصولات تولیدی یه تمام نقاط کشور، توسط باربری های معتبر، انجام میشود.

خرید کیف جلد مدارک خودرو کویری خام
گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با در اختیار داشتن امکانات لازم، کلیه سفارشات خود را بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان و متناسب با سطوح بودجه ای گوناگون طراحی و تولید مینماید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه