جلد مدارک
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / جلد مدارک بیمه / خرید کیف مدارک پالتویی دوختی
خرید کیف مدارک پالتویی دوختی

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی، به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی و کامل، توانسته جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان عزیز باز کند.
با وجود افزایش افسارگسیخته قیمت ها، آیا خرید کیف پول و مدارک پالتویی توجیح اقتصادی دارد؟

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی، با قیمت های متفاوتی در بازار ارائه میگردد. از آنجا که نوع تولید و متریال این محصول اعلاء و با کیفیت بالا ارائه میشود؛ با افزایش قیمت ها و مشکلات زیاد سر راه تولید کنندگان، خرید کیف مدارک پالتویی دوختی صرفه مالی به همراه خواهد داشت؟

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی
کاربردی و کامل!
خوب همان طور که مستحضر هستید؛ کیف مدارک پالتویی با طراحی کامل و کاربردی همه نیازها را به عنوان یک کیف همراه و همه کاره با قیمت مناسب را دربرمیگیرد. بنا به درخواست سفارش دهنده محترم جای کارت عابربانک از شش کارت تا هشت جای کارت عابربانک، متغیر است. جای پول واسکناس دو طرفه، جای مدارک بیمه نامه اتومبیل و سایر مدارک مورد نیاز و همراه هر فرد که همگی با متریال بسیار با کیفیت تولید و عرضه میشود.

تبلیغات براساس نیاز سنجی!
کیف مدارک و پول پالتویی، تامین کننده همه نیاز های افراد جامعه در رابطه با کیف پول، کیف کارت عابربانک، کیف مدارک و بیمه نامه اتومبیل، کیف مدارک شخصی افراد و … میباشد؛ در نتیجه به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار بسیار کاربردی و بادوام و اعلاء به حساب می آید. سرمایه گذاری به جهت تبلیغات میتواند بازدهی خوبی به همراه داشته باشد.

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی
با وجود افزایش قیمت ها کیف پول و مدارک پالتویی دوختی باز هم به صرفه است؟
متاسفانه با وجود بی ثباتی در قیمت متریال اولیه تولید و افزایش هفتگی و گاها روزانه قیمت ها، تاثیر پذیری این محصول با کیفیت، از این افزایش بالا بوده است. در واقع با وجود مزیت های بسیار فراوان کیف پالتویی دوختی، سفارش آن محدود و کمرنگ تر شده است.
اما به طور قطع همه مخاطبان عزیز هم نظر و هم عقیده هستند که؛ نمیتوان از این هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی به راحتی گذشت و قطعا در کنار سفارشات خود کیف پول و مدارک پالتویی دوختی را هم، حتی با تیراژ پایین، لحاظ کرده و تبلیغات حرفه ای خود را ادامه می دهند.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه