جلد مدارک
چهارشنبه , آذر ۲ ۱۴۰۱
خانه / چاپ تبلیغاتی / سفارش سررسید و تقویم عمده
سفارش سررسید و تقویم عمده

سفارش سررسید و تقویم عمده

سفارش سررسید و تقویم عمده، را به روزهای پایانی سال نیندازید! ثبت سفارشات عمده انواع سررسید و تقویم سال ۱۴۰۲ در مراکز عمده فروش سررسید و انواع تقویم، انجام میشود. جهت ثبت سفارشات عمده سررسید و تقویم شمسی و میلادی، با مجموعه زینو در تماس باشید.

سفارش سررسید و تقویم عمده، در روزهای پایانی سال، علاوه بر ارسال بسیار ضغیف و کند، عدم دسترسی به تنوع رنگ و طرح را نیز شامل خواهد شد! به دلیل فشردگی بالا و حجم بسیار بالای سفارشات تبلیغاتی و چاپ و سررسید و تقویم، در روزهای پایانی سال، حتما حتما به پیشنهاد زینو توجه فرمایید؛ در روزهای پایانی سال سفارش سررسید و تقویم را انجام ندهید!

سفارش سررسید و تقویم عمده

سفارش سررسید و تقویم عمده

 اگر سررسید با تنوع و رنگ بندی بالا میخواهید!

قطعا ثبت سفارشات سررسید با تنوع رنگ و طرح، انتخاب دلخواه و به صرفه ای را به دنبال خواهد داشت؛ سررسید و تقویم به دلیل مقطعی بودن زمان توزیع و سفارش، در روزهای پایانی هر سال، با انبوه حجم سفارشات و تداخل در زمانبندیهای عرف مواجه میشود! بنابراین؛ برای ثبت سفارشات سررسید و تقویم بهتر است به روزهای آخر سال اکتفا نکنیم؛ و در واقع از سه الی چهار ماه مانده به پایان سال شمسی و یا میلادی، سفارشات خود را ثبت نماییم.

سفارش سررسید و تقویم عمده

 

سفارش سررسید و تقویم عمده

زمان ثبت سفارش!

علاوه براینک سفارشات بدون تاخیر و متناسب با عرف ارسال باربریها به دستان خواهد رسید؛ با فراق بال و قدرت انتخاب بالا با تنوع طرح و رنگ میتوانیم خریدی لذت بخش را تجربه کنیم.

معمولا در روزهای پایانی سال، تنوع طرح و رنگ بسیار محدود شده و تولیدی هم محصول جدیدی را در دستور تولید قرار نمیدهد؛ زیرا که کاگران هر بخش تسویه و عیدانه را دریافت کرده و حسابداری در حال رسیدگی به حسابرسی پایان سال مشغول خواهد بود!

سفارش سررسید و تقویم عمده

 

 

حداکثر زمان ثبت سفارشات مربوط به تقویم و سررسید در مجموعه زینو؛ یک هفته مانده به تحویل سال نو میباشد؛ با سفارش به هنگام سررسید و سالنامه و انواع تقویم، خریدی به صرفه و لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

 

سفارش سررسید و تقویم عمده

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تفاوت جلد دسته چک چرم دوختی با انواع دیگر

تفاوت جلد دسته چک چرم دوختی با انواع دیگر

تفاوت جلد دسته چک چرم دوختی با انواع دیگر، در نوع دوخت و چرم مورد استفاده آن میباشد؛ در طرح و مدل زینو تفاوت قیمت و کیفیت را تجربه خواهید کرد! جلد دسته چک ارزان تبلیغاتی با برند زینو رسید!

ساخت کلیشه