جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / دسته‌بندی نشده / سفارش انواع کیف عابر بانک چرمی
خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی ارزان

سفارش انواع کیف عابر بانک چرمی

سفارش انواع کیف عابر بانک چرمی با کیفیت دوختی و پرسی و نیز استفاده از متریال متنوع جهت تولید میتواند انتظار خریداران و مصرف کنندگان را از نظر قیمت و دوام و نیز کیفیت چاپ روی جلد تا حد زیادی آسوده گرداند.

امروزه بسیاری از مراودات پولی و مالی و خرید های روزانه ما توسط کارت های اعتباری و کارت عابر بانک صورت میگیرد و به دلیل حساسیت و آسیب پذیری احتیاج به کیف مخصوص و مراقبت ویژه دارند. از جمله محصولات تبلیغاتی ارزان و در عین حال موثر و با دوام استفاده از کیف عابر بانک میباشد. کیفیت چاپ و انتخاب متریال مورد نظر از حساسیت بالای برخوردار میباشد که مخاطبان عزیز همواره باید در نظر داشته باشند و با انتخاب صحیح، تبلیغاتی شکیل و بادوام و در عین حال ارزان را برای مجموعه خود به ارمغان آورند.

همچنین از نکات بسیار مهم در تولید این محصول اضافه شدن جای پول در کنار استفاده از کارتهای اعتباری میباشد که موجب شده است تا محصولی کامل و بسیار مورد توجه مصرف کنندگان به حساب بیاید.

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

خرید جلد مدارک بیمه نامه در سال جدید

خرید جلد مدارک بیمه نامه در سال جدید، با توجه به شرایط بسیار حاد اقتصادی بازار، با چه روش هایی به صرفه تر و آسان تر خواهد بود؟ کنترل هزینه ها همراه با کیفیت جلد مدارک بیمه نامه، جهت تبلیغات با راهکارهای جدید!

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه