جلد مدارک
چهارشنبه , شهریور ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک چرم / سفارش جلد مدارک تبلیغاتی چرم ماموت
سفارش جلد مدارک تبلیغاتی چرم ماموت

سفارش جلد مدارک تبلیغاتی چرم ماموت

سفارش جلد مدارک تبلیغاتی چرم ماموت به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولات تبلیغاتی در این حوزه میباشد که شاخصه های بسیار متغیری در قیمت گذاری آن وجود دارد که همین موضوع متاسفانه میتواند باعث سود جویی های بسیاری از تولید کننده ها باشد.

جلد مدارک چرم ماموت بطور کلی جزو چرمهای فومی محسوب میشود و به عبارت دیگر انواع معمولی آن پشت پارچه نیستند و به همین علت جلدهای تولید شده از این جنس دارای قیمت تمام شده کمتری بوده و بسیاری از افراد که به دنبال خرید جنس ارزان هستند میتوانند از این گزینه برای خرید استفاده نمایند.

جلدهای تولید شده از این مواد برای دستیابی به استحکام بالاتر و نیز ظاهر زیباتر، با مقوا ضخیم و مقوا شومیزی نازک تولید میشوند که البته در نوع مقوا شومیزی که نازک تر است احتمال شکستن مقوا به مرور زمان وجود دارد و باز هم به دلیل قیمت پایین تر و البته بحث سلیقه مشتریان، این نوع مقوا در تولید جلد استفاده میشود.

ولی استفاده از مقوا ضخیم و نیز برگهای وسط کامپیوتری مات، نوع بسیار بهتری از این جنس را به دست میدهد که کیفیت و قیمت مناسبی داشته و علیرغم داشتن مقوا ضخیم و استحکام بالا، قیمت مناسبی نیز خواهد داشت.

سفارش جلد مدارک تبلیغاتی چرم ماموت

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان شاید به دلیل پر فروش بودن آن باید بیشتر مورد دقت مخاطبان عزیز قرار گیرد. متاسفانه موارد سوء استفاده دلالان و حتی برخی تولید کننده ها در تولید و فروش آن وجود دارد.

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه