جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / پوشه دکمه دار / سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ای

سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ای

سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ای، در تهران و شهرستانها در سال جدید آغاز شد.آیا کیفیت و نوع پارچه های مورد استفاده در تولید پوشه دکمه دار پارچه ای امسال تغییری داشته است؟ تغییر قیمت ها چه تاثیری بر کیفیت این محصول تبلیغاتی گذاشته است؟
با توجه به نیاز امروز بازار به استفاده از انواع پوشه های دکمه دار اعم از طلقی و پارچه ای، لزوم توجه به نوع متریال و کیفیت تولید در آن بالارفته است.
سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ای، در تیراژ های بالا نباید دقت در کیفیت محصول را پایین بیاورد. همچنین یک تولید کننده با تجربه، تنوع و کیفیت بالا را همیشه در اولویت کار خود قرار می دهد؛ به طوری که سرمایه وادامه فعالیت حرفه ای او، اعتبار و اعتمادی است که، در ذهن مخاطبانش ترسیم کرده است.

پوشه دکمه دا ر پارچه ای با کیفیت بالا چه ویژه گی هایی دارد؟

سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ایتنوع رنگ و پارچه های مورد استفاده در پوشه های پارچه ای دکمه دار، باعث شده است که انتخاب های متنوعی را پیش رو داشته باشیم.
بنا بر نوع مصرف و کاربرد پوشه دکمه دار پارچه ای، سفارش عمده آن، می بایست با دقت فراوان انجام شود. به طور مثال: دقت در نوع جوش و دوخت پوشه، کیفیت دکمه و استحکام آن، باید مد نظر قرار بگیرد.
علاوه بر آن با توجه به تنوع بالای سایز و طرح و مدل،انتخاب پوشه ای با کاربرد مناسب و کیفیت متناسب، مورد توجه دقیق قرار میگیرد.به عنوان مثال: پوشه های موجود در بازار، در انواع سایزهای کوچک؛ از A5 ،A6 دارای جای کارت عابر بانکی و کارت ویزیت و… در رنگ بندی های متنوع عرضه میشود. در سایز های بزرگ، با تعداد جیب های بزرگ و کوچک برای کاربری های مختلف، و با کیفیت بسیار خوب، به صورت عمده موجود است.

چه نوع چاپی را برای پوشه دکمه دار پارچه ای سفارش بدهیم؟

سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ایبه طور معمول برای انواع پوشه های دکمه دار در نوع طلقی از چاپ طلاکوب استفاده میکنند.در چاپ طلاکوب، ما به ساختن کلیشه احتیاج داریم؛ ولی در چاپ سیلک، چاپ بدون کلیشه انجام میشود.
در پوشه های دکمه دار پارچه ای، فقط میتوان از چاپ سیلک استفاده کرد.
و هزینه ساخت کلیشه از آن حذف میشود. امروزه کیفیت بالای چاپ سیلک و جذابیت آن، باعث رضایت مخاطبان محترم شده است.

آیا تغییر قیمت، در سال جدید برای انواع پوشه های دکمه دار پارچه ای وجود داشته است؟

سفارش عمده پوشه دکمه دار پارچه ای

همان طور که در سالهای گذشته هم با این موضوع روبرو شدیم؛ تغییر قیمت ها و نوسانات قیمتی، درمتریال تولید پوشه دکمه دار پارچه ای، در چند نوبت، باعث تغییرات در قیمت های تمام شده این محصول، بوده است.با این وجود تلاش برای حفظ کیفیت بالای پوشه دکمه دار، در طرح ها و سایز های مختلف باعث شده؛ رضایت مخاطبان عزیز همچون گذشته، در سفارشات عمده این محصول وجود داشته باشد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پوشه پلاستیکی طرح دار عمده

خرید پوشه پلاستیکی طرح دار عمده

خرید پوشه پلاستیکی طرح دار عمده، به همراه چاپ فوری طلاکوب در تیراژ بالا، به صورت اینترنتی و با قیمت مناسب ، در بازار بزرگ تهران در حال انجام میباشد. علت تغییر قیمت ها، در ماه های اخیر در پوشه های پلاستیکی، باعث کاهش کیفیت تولید این محصول تبلیغاتی شده است؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه