جلد مدارک
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / جلد بیمه نامه / سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان
سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان

سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان

سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان، با قیمت تمام شده بسیار مناسب و کیفیت بالا، در مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو، آغاز گردیده است.
طراحی حرفه ای و با دوام، عرضه کیف مدارک دوختی جدید را برای شما مخاطبان محترم امکان پذیر نموده است. لذت یک خرید با کیفیت و ارزان و بی دغدغه را، امروز تجربه خواهید کرد!

سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان، با استقبال مخاطبان عزیز، در ماههای اخیر، مواجه بوده است. به دلیل طرح جذاب و کیفیت بالا و قیمت تمام شده متناسب، سفارشات جلد و کیف مدارک و بیمه نامه همگی به سمت آن سوق پیدا کرده است.

سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان
همه کاره!
کیف جلد مدارک دوختی دکمه ای با طرح جدید، به عنوان جلد عابربانک و جلد مدارک بیمه نامه و کیف پول مورد استفاده قرار میگیرد؛ و این یک مزیت بسیار بالا در تولیدجلد و کیف مدارک و بیمه نامه میباشد.
کیفیت بالا همراه با قیمت پایین!
در واقع در آشفته بازار نوسان قیمت ها و بالارفتن بدون حساب و کتاب متریال اولیه تولید، طراحی هوشمندانه و استفاده از جنس با دوام توانست مجموعه زینو را به این موفقیت برساند.کاربردی بودن کیف مدارک دوختی جدید، استقبال بی سابقه ای را در پی داشته است؛ و با توجه به نوع طرح آن قیمت مناسبی برای این محصول تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.
محصولی خاص برای شرایط بحرانی و خاص اقتصادی امروز!
دوختی بودن تولید این کیف مدارک وبیمه نامه بسیار حائز اهمیت میباشد؛ و با وجود طرح دکمه دار بودن، قیمت تمام شده بسیار عالی و مقرون به صرفه ای را برای مخاطبان محترم عرضه کردیم.

سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان
طراحی حرفه ای!
با توجه به افزایش قیمت ها و سر درگمی مخاطبان در انتخاب، مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو درصدد برآمد تا با طراحی هوشمندانه و سبکی نو در تولید محصولات تبلیغاتی و کیف و جلد مدارک بیمه نامه، محصولی را تولید و عرضه نماید که توان مالی مخاطبان را در این شرایط سخت، لحاظ کند و انتخاب به صرفه و با کیفیتی را پیش پای آنها قرار دهد.
چرم آهویی و تنوع رنگ بالا!
بسیاری از دوستان و مخاطبان محترم با چرم آهویی آشنایی دارند؛ چرمی بسیار بادوام و زیبا که رنگبندی متنوع آن بسیار جذاب میباشد.و انتخاب را برای همه سلیقه ها راحت و آسان کرده است.

سفارش عمده کیف مدارک دوختی جدید ارزان

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه