جلد مدارک
شنبه , آذر ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / چاپ تبلیغاتی / سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی
سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی

سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی

سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی، با قیمت های جدید، در بازار بزرگ تهران انجام میشود. آیا تغییرات کیفی و متریال جدید، توانسته نیاز مخاطبان عزیز را رفع نماید؟

همان طور که اطلاع دارید؛ با افزایش مکرر مواد اولیه، رشد قیمت ها در چند ماه گذشته، افزایش داشته است. بسیاری از مخاطبان محترم با کمتر کردن تیراژ سفارشات خود، توانستند در کنترل هزینه ها موفق عمل کنند.
ولی به هر صورت، ا نتخاب صحیح از نوع متریال چاپ، میتواند کیفیت قابل قبول و به صرفه ای را به دنبال داشته باشد.
انواع چاپ با کیفیت اعلا!

سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی
همانطور که مستحضر هستید؛ چاپ اعلا با دوام و کیفیت بسیار بالا را، با چاپ طلاکوب و طلاگود میشناسیم. چاپ داغی هم، توانسته است جذابیت بالایی را در بین انواع چاپ بدست آورد. دوام و کیفیت آنها بسیار بالا است و تقریبا نوع درجه دو آن هم با کیفیت بالا ارئه میشود.
چاپ سیلک و به صرفه بودن آن در تبلیغات!

سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی
درست است که؛ چاپ سیلک دوام و کیفیت بالای چاپ طلاکوب را، نداشته است، ولی به طور قطع، نوع با کیفیت و درجه یک این چاپ توانسته با چاپ طلاکوب رقابت کند. مزایایی همچون: کاهش قیمت و به صرفه بودن هزینه ها، برگ برنده ای در مقابل چاپ طلاکوب، داغکوب، طلاتوگود، خواهد بود.
انتخاب چاپ طلاکوب با هزینه کمتر برای هدایای تبلیغاتی!

سفارش چاپ هدایای تبلیغاتی
حتما از این موضوع اطلاع دارید که؛ ساخت کلیشه برای چاپ طلاکوب، طلاتوگود، داغی، هزینه ای مضاعف خواهد بود و البته برای اولین بار در سفارش این هزینه انجام میشود؛ یعنی در نوبت های بعدی سفارشات این هزینه حذف خواهد شد و با همان کلیشه برای دفعات بعدی سفارش تبلیغات استفاده میکنند.
اما نکته ای که حائز اهمیت خواهد بود، این است که؛ با کیفیت درجه دو چاپ طلاکوب، میتوان هزینه کمتری را پرداخت کرد؟
حتما با کیفیت درجه دو هزینه ها کمتر میشود؛ اما این کیفیت قابل قبول و با دوام است؟ هرچند که، نوع چاپ اعلا، دوام و کیفیتی بی رقیب دارد، اما کیفیت درجه دو آن نیز از بسیاری از چاپ ها و متریال های موجود در بازار بسیار ارجح تر است. به طور یقین، مراکز تولیدی معتبر، کیفیت بالا و به صرفه را به شما مخاطبان عزیز ارئه خواهند داد

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع سر رسید تبلیغاتی 1400

خرید انواع سر رسید تبلیغاتی ۱۴۰۰

خرید انواع سررسید تبلیغاتی 1400، با تنوع بالا آغاز شد! بررسی انواع سررسید های موجود در بازار و به صرفه بودن و جذابیت آن به عنوان هدیه تبلیغاتی پایان سال!

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه