جلد مدارک
دوشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / جلد مدارک چرم / فروش جلد مدارک طرح چرم تبلیغاتی

فروش جلد مدارک طرح چرم تبلیغاتی

فروش جلد مدارک طرح چرم گزینه مناسبی برای داشتن تبلیغاتی متفاوت را در اختیار شما قرار خواهد داد. توجه به نوع جنس و کاربرد آن میتواند تا حد زیادی امکان انجام تبلیغات هدفمند را فراهم آورد.

نیاز به طرحهای کاربردی و با قابلیتهای بیشتر و بهتر و نیز احساس متفاوت مصرف کنندگان (به عنوان هدف اصلی تبلیغات) نسبت به محصولات جدید و متفاوت، در کنار دلایل دیگر، موجب می شود تا اراده لازم برای طراحی و تولید مدلهای جدید وجود داشته باشد.

همچنین یکی از عوامل برتری نسبت به رقبا که باعث تمایز از آنها شده و در نظر مخاطبان و مصرف کنندگان ثبت خواهد شد، نوآوری در تبلیغات و ارائه هدایای کاربردی جهت تبلیغ میباشد.

به همین دلایل طراحی و تولید جلدهای مدارک پالتویی با روش ساخت جوش پلاستیک موجب شده است تا علاوه بر عرضه محصولی متفاوت و کاربردی، قیمت مناسبی نیز دارا بوده و بتواند نظر تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان را تامین نماید.گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با بهره گیری از متخصصان مجرب طراحی همواره متناسب با نیاز روز جامعه و قدرت تامین و خرید مشتریان گرامی در تولید انواع محصوت تبلیغاتی متنوع پیشگام بوده و آماده پذیرش انواع سفارشات شما مشتریان عزیز با هر سلیقه و توان مالی خواهد بود.

 فروش جلد مدارک

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک دوختی

قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک دوختی

قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک در انواع مختلف دوختی و پرسی متفاوت بوده و ارتباط مستقیم با جنس محصول تولید شده دارد و عدم توجه به این نکته میتواند باعث از بین رفتن هزینه های گزاف در امور تبلیغاتی به همراه داشته باشد.

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه