جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / جلد بیمه نامه / فروش جلد چرمی بیمه نامه ثالث در تهران
فروش جلد چرمی

فروش جلد چرمی بیمه نامه ثالث در تهران

فروش جلد چرمی و کیف بیمه نامه شخص ثالث در انواع پالتویی و دوختی برای مصارف عمدتا تبلیغاتی در تهران با استقبال بیشتری همراه شده است.

یکی از نکات بسیار مهم در بحث تبلیغات هدفمند، رعایت نظر و سلیقه مشتری و نیز ارائه هدایای تبلیغاتی به آنها بر اساس میزان خرید و سودآوری میباشد. در واقع هر چقدر برای مشتریان خود ارزش بیشتری در تبلیغات قائل شویم جای دوری نمیرود! و به نوعی با وفادارسازی آنها به مجموعه خودمان هزینه تبلیغات جبران خواهد شد علاوه بر اینکه نیاز به هزینه مجدد و بیشتر برای جذب مشتریان جدید نیز مرتفع میشود و همین مشتریان فعلی بزرگترین تبلیغات را برای ما انجام خواهند داد.

در حوزه جلد مدارک تنوع بسیار زیادی در انواع مختلف جلد با کیفیتها و طرحهای گوناگون وجود دارد که هر یک از آنها میتواند نیاز ما را در جلب کردن نظر مشتریان برآورده سازد. در این بین جلدهای مدارک پالتویی و نیز کیف پول و مدارک چسبدار طرح هخامنشی، با توجه به وجود جای پول و مدارک و کارت شناسایی و امکانات دیگر بصورت

همزمان، میتواند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات خوب و سطح بالا به حساب بیاید.

فروش جلد چرمی

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه