جلد مدارک
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / کیف مدارک / فروش کیف جلد مدارک ثالث چرمی
فروش کیف جلد مدارک ثالث

فروش کیف جلد مدارک ثالث چرمی

فروش کیف جلد مدارک ثالث چرمی می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی محسوب شود. دقت در انتخاب محصول تبلیغاتی قطعا در هر برهه زمانی باعث جلوگیری از اتلاف سرمایه و هزینه شما خواهد بود.

جلد های مدارک بیمه نامه در مدلها مختلف تولید و به بازار عرضه می شود و هر یک از آنها متناسب با کیفیت و کارایی خود قیمتهای متفاوتی نیز خواهند داشت. به همین جهت دقت در انتخاب نوع کالای خریداری شده بسیار اهمیت دارد بخصوص آنکه در اغلب موارد از این محصول برای تبلیغات بهره برداری می شود و دقت در انتخاب می تواند علاوه بر جلوگیری از اتلاف سرمایه و زمان، نتایج مورد نظر تبلیغ کنندگان را نیز فراهم آورد اما عدم توجه به خواست و نیاز مشتری  و مخاطبان می تواند نتایج منفی بسیاری به همراه داشته باشد.

جلدهای مدارک ثالث چرمی کیف پولی را شاید بتوان یکی از کاربردی ترین محصولات در این حوزه دانست که علی رغم هزینه بالاتر می تواند فواید بسیار بیشتری در تبلیغات به همراه داشته باشد.

فروش کیف جلد مدارک ثالث

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه