جلد مدارک
جمعه , آذر ۲۸ ۱۳۹۹
خانه / جلد دفترچه بیمه / قیمت جلد دفترچه بیمه تلقی در مشهد
قیمت جلد دفترچه بیمه

قیمت جلد دفترچه بیمه تلقی در مشهد

قیمت جلد دفترچه بیمه درمانی در انواع تلقی و چرمی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ آیا امکان خرید جلد دفترچه بیمه درمانی تبلیغاتی در مشهد وجود دارد؟

یکی از موثرترین و در عین حال به صرفه ترین کالاهای تبلیغاتی در حوزه سلامت و درمان، استفاده از جلد دفترچه بیمه درمانی میباشد. جلد دفترچه بیمه در دو نوع چرمی و عکسدار یا تلقی تولید میشود ولی بیشتر کسانی که قصد استفاده تبلیغاتی از این محصول دارند، نوع عکسدار یا تلقی آن را انتخاب میکنند و با ایجاد یک طرح تبلیغاتی حرفه ای روی جلد و چاپ تمام رنگی آن، جلوه بسیار زیبا و تاثیر گذاری از یک تبلیغات هدفمند ارائه مینمایند.

در حالت کلی جلدهای دفترچه تلقی از قیمت پایین تری نسبت به جلدهای چرمی برخوردار هستند و همین امر سبب شده است تا جهت استفاده برای تبلیغات، مقرون به صرفه بوده و مورد استقبال مشاغل مختلف در حوزه سلامت قرار گیرد.

با توجه به تولید این محصول در تهران، بسیاری از مصرف کنندگان در شهرهای مختلف از جمله مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان، تبریز، ارومیه و بسیاری دیگر از شهرهای کشور، میتوانند به سادگی و کمتر از چهل و هشت ساعت پس از آماده شدن سفارش، آن را در شهر خود تحویل بگیرند.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی با ضمانت کیفیت تولید و ارسال سریع از شهر تهران به سراسر کشور برای چه افرادی امکانپذیر میباشد؟ فهرست سیاه و لیست قیمت های نجومی جلد دفترچه بیمه توسط چه کسانی در بازار ارائه شده است؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه