جلد مدارک
دوشنبه , دی ۱ ۱۳۹۹
خانه / جلد دفترچه بیمه / قیمت جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی
قیمت جلد دفترچه بیمه

قیمت جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی

قیمت جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی با تامین اجتماعی چه تفاوتی دارد؟ جلد دفترچه بیمه تبلیغاتی به چند صورت تولید میشود؟

جلد دفترچه بیمه میتواند به دو صورت تبلیغاتی و یا معمولی تولید گردد که در واقع هر یک کاربرد و ویژگیهای مخصوص به خود را دارا میباشند. قیمت جلد دفترچه بیمه بیش از هر چیز به نوع آن بستگی دارد و بطور کلی نوع طرح چرم آن نسبت به نوع تلقی از قیمت بالاتری برخوردار است.

هر یک از دو مدل چرمی و تلقی میتواند برای استفاده های تبلیغاتی مورد توجه قرار گیرد ولی آنچه که اهمیت دارد اینست که در مدل چرمی امکان مانور زیاد روی متن و چاپ روی جلد وجود ندارد و بیشتر متن های کوتاه و لوگو میتوانند روی آن خودنمایی داشته باشند.

اما در مدلهای تلقی یا عکسدار، میتوان علاوه بر درج متن های بزرگتر، همزمان از تصاویر و جلوه های بصری همراه با ترکیب رنگهای جذاب و حرفه ای به منظور دستیابی به یک تبلیغات با کیفیت بهره برداری نمود.

آنچه که بیش از هر چیز در رابطه با جلد دفترچه بیمه مورد توجه قرار میگیرد،‌ قابلیت و بازدهی بالای این محصول به منظور استفاده های تبلیغاتی میباشد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی با ضمانت کیفیت تولید و ارسال سریع از شهر تهران به سراسر کشور برای چه افرادی امکانپذیر میباشد؟ فهرست سیاه و لیست قیمت های نجومی جلد دفترچه بیمه توسط چه کسانی در بازار ارائه شده است؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه