جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد پاسپورت / قیمت جلد شناسنامه پاسپورتی فانتزی تبلیغاتی
قیمت جلد شناسنامه

قیمت جلد شناسنامه پاسپورتی فانتزی تبلیغاتی

قیمت جلد شناسنامه بسته به نوع آن تفاوت دارد. فروش جلد شناسنامه در انواع پاسپورتی و فانتزی که برای مصارف تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد، در مدلهای مختلف و با تنوع قیمت تولید و عرضه میشود.

یکی از محصولات تبلیغاتی مهم و کاربردی که میتوان از آن برای معرفی هرچه بهتر و گسترده تر کالاها و خدمات استفاده نمود، جلد شناسنامه و پاسپورت میباشد که با توجه به تنوع قیمت و انواع مختلف آن، گزینه های بیشتری برای انتخاب در اختیار تبلیغ کنندگان در اختیار آنها می گذارد.

جلد شناسنامه و پاسپورت در انواع چرم پرسی، چرم دوختی، چرمی با جای کارت اعتباری و پلاستیکی دکمه دار تولید و عرضه میشود و هر کدام از آنها قیمت متفاوت و مشخصی با توجه به کیفیت و نوع آن دارا میباشد. شاید بتوان گفت یکی از ویژگیهای مهم جلد شناسنامه و پاسپورت برای تبلیغات این باشد که قابلیت معرفی به عنوان کالایی تخصصی در بعضی حوزه های شغلی مانند آژانسهای مسافرتی و هواپیمایی و کاروانهای زیارتی و موارد مشابه را داشته و با توجه با ارتباط مستقیم نوع کالای تبلیغاتی با نوع فعالیت تبلیغ کنندگان، میتواند بازدهی بالایی در تبلیغات ایجاد نماید.

قیمت جلد شناسنامه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده، به عنوان محصول تبلیغاتی و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از آژانسهای مسافرتی قرار گرفته است. اما آیا میدانید فروش عمده این محصول، با کیفیت برتر و قیمت واقعی در کدام مجموعه ها، در بازار ایران انجام میگیرد؟ اگر مشکلات و دردسر های خرید جلد شناسنامه و پاسپورت، موجب سردرگرمی شما شده است با ما همراه باشید!

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه