جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک کویری / قیمت خرید جلد مدارک کویری
66
66

قیمت خرید جلد مدارک کویری

قیمت خرید جلد مدارک کویری با توجه به کیفیت و ضخامت چرم مورد استفاده متفاوت خواهد بود همچنین تعداد برگهای وسط استفاده شده در داخل جلد نیز از نکات مهم در قیمت تمام شده آن میباشد.

جلد مدارک چرم کویری از انواع قدیمی و با سابقه در تولید جلد مدارک میباشد و برای افرادی که به دنبال جلد نرم و انعطاف پذیر هستند گزینه بسیار مناسبی خواهد بود هر چند میتوان از این جنس برای تولید جلدهای مقوادار و محکم هم استفاده نمود.

البته اخیرا با توجه به ورود جنسهای جدیدتر به عرصه تولید جلد مدارک اقبال کمتری نسبت به این جلد ایجاد شده است هرچند خریداران قدیمی همچنان از کویری به عنوان گزینه اصلی خود برای جلد مدارک استفاده میکنند.

نمایندگی فروش جلد مدارک بیمه بهترین نمونه از جلد مدارک مورد نیاز خریداران را در بازار در معرض فروش آن ها قرار می دهد.
در رابطه با جلد مدارک بیمه هر شخصی با توجه به حساسیت هایی که در نگهداری لوازم شخصی خود دارد، تصمیم منحصر بفردی می گیرد. نمایندگی فروش جلد مدارک بیمه جذابیت ترین گزینه ها را در بازار به فروش می رساند. جلد مدارک بیمه از لازمه های اصلی یک فرد است که باید به همراه داشته باشد.

قیمت خرید جلد مدارک کویری

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان شاید به دلیل پر فروش بودن آن باید بیشتر مورد دقت مخاطبان عزیز قرار گیرد. متاسفانه موارد سوء استفاده دلالان و حتی برخی تولید کننده ها در تولید و فروش آن وجود دارد.

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه