جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / چاپ تبلیغاتی / قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت
قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت

قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت

قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت، به صورت آنلاین و لحظه ای، و مشاوره تلفنی برای اطلاع از آخرین متد و قیمت ها، توسط گروه تولیدی و تبلیغاتی زینو انجام میپذیرد. اعتماد به باتجربه ها، سفارش شما را از هر کجا و در هر زمان تضمین خواهد نمود.

قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت، دردنیای امروز، به عنوان ضرورت هر فن و حرفه، مورد توجه است. بهترین های هر حوزه برای دیده شدن و رقابت سخت، به تبلیغات سالم ، موثر، جذاب احتیاج دارند. برای ارائه محصولات، خدمات و هر آنچه که میتوانید از طریق آن کسب درآمد داشته باشید؛ نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی نوین و تخصصی دارید.

قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت

مدیا و تبلیغات گسترده!

تبلیغات مدیا، تبلیغات مجازی، تبلیغات پوستر و تراکت، هر کدام تخصص و نوآوری مربوط به خود را می طلبد؛ و همچنین هزینه های مخصوص خودش!

مسلما هزینه های بیلبوردی و مدیا در سطح رسانه های ملی، هزینه سرسام آوری خواهد داشت؛ ولی در مورد کسب و کارهای بزرگ و مطرح از ملزومات حضور در بازار رقابت است.

پوستر و تراکت!

همان طور که مستحضر هستید؛ تبلیغات پیوسته و نسبتا ارزان پوستر و تراکت، برای معرفی و اطلاع رسانی در سطح نمایشگاهی و اجلاس، بسیار موثر و قابل ارزیابی و رقابت خواهدبود. تبلیغات تراکت و بروشور و پوستر هر کدام به نوبه خود، توانسته اند دنیایی نوین در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی ایجاد نمایند. معرفی خدمات و محصولات با پوستر و تراکت علاوه بر هزینه پایینتر، دارای مزیت های بسیاری میباشد. استفاده از فضای متنوع چاپ و امکان تغییر در ارائه محتویات پوستر و تراکت و عرضه با تیراژ بسیار بالا، توانسته طیف مخاطبان از هر دسته و سلیقه ای را راضی نگه دارد.

قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت

تخصص و تجربه در تبلیغات پوستر و تراکت!

همان طور که همه عزیزان مستحضر هستند؛ تخصص و تجربه در تبلیغات، از ارکان جدا نشدنی آن محسوب مشود. چاپ و طراحی با کیفیت پایین قطعا تبلیغات نیست و ضد تبلیغات به حساب خواهد آمد. در انتخاب تجربه و تخصص مراکز تولیدی و تبلیغاتی و چاپ نهایت توجه به اعتبار و تخصص مجموعه در اولویت میباشد. قطعا مجموعه تولیدی و تبلیغاتی با تخصص و تجربه، مناسب ترین قیمت گذاری و هزینه را به شما مخاطبان ارائه خواهد داد.

قیمت طراحی و چاپ پوستر و تراکت

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پاکت نامه تبلیغاتی عمده

قیمت پاکت نامه تبلیغاتی عمده،با توجه به چاپ مناسب، نظر مخاطبان از هز سلیقه و صنفی را جلب کرده است. آیا استفاده از پاکت های کرافت برای مراکز خدماتی حودرویی، خدماتی پزشکی، خدماتی آزمایشگاهی و... به صرفه تر و به روزتر نمی باشد؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه