قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ و دفترچه یادداشت سیمی، در ماههای گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده است؛ لیست قیمت ها هر دو ماه یکبار اصلاح شده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو به صورت مشاوره آنلاین آماده اطلاع رسانی از وضعیت قیمت های این محصول کاربردی و مورد احتیاج همه اصناف میباشد.

قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ، معلول متغیر های زیادی میباشد؛ امروزه با توجه به نیاز روزافزون تبلیغات و ارائه خدمات در اصناف و آموزشگاهها و سازمانها و غیره، به پوشه ها و پاکت های کاغذی، خرید عمده این محصولات به صورت آنلاین و غیرحضوری بیشتر از پیش مورد نظر همه عزیزان قرار گرفته است.

قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ

بنابراین؛ ثبت سفارشات عمده و اعتماد به مراکز تولیدی و فروش باید برای مخاطبان مقرون به صرفه باشد.

عوامل موثر در قیمت پوشه و پاکت کاغذی!

قطعا عمده ترین قسمت موثر در تعیین قیمت انواع پوشه و پاکت کاغذی و دفترچه یادداشت سیمی کوچک، قیمت کاغذ مورد استفاده است؛ نوع کاغذ و میزان گرم آن در قیمت تمام شده تاثیر بسزایی دارد.

قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ

نوع طراحی و چاپ پوشه و پاکت کاغذی!

انواع چاپ با کیفیت بالا برای پاکت های کاغذی در مجموعه زینو انجام میشود؛ چاپ سیلک که نیازی به ساخت کلیشه نخواهد داشت، و چاپ طلاکوب و نقره کوب که با ساخت کلیشه همراه است و هزینه طراحی و ساخت کلیشه را مضاف خواهد داشت. در هر دو انواع چاپ، کیفیت بالا توانسته جلب رضایت مخاطبان زینو را به همراه داشته باشد.قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ

لیست قیمت انواع پاکت و پوشه کاغذی مرداد ماه 1401

 

پاکت ملخی تحریر 80 گرم _ 1000 تایی 1250000 تومان با احتساب قیمت طراحی و چاپ

پاکت A3 تحریر 80 گرم _ 1000 تایی 3800000 تومان با احتساب قیمت طراحی و چاپ

پاکت A4 تحریر 80 گرم _ 1000 تایی 2200000 تومان با احتساب قیمت طراحی و چاپ

پاکت A5 تحریر 80 گرم _ 1000 تایی 1400000 تومان با احتساب قیمت طراحی و چاپ

و همچنین قیمت محصولات و کاغذ جنس کرافت پایین تر از تحریر به فروش میرسد.

پاکت A4 کرافت 80 گرم _ 1000 تایی 1000 تایی 1750000 تومان با احتساب قیمت طراحی و چاپ

انواع دیگری از پوشه ها و پاکت های کاغذی، در بازار تولید و به فروش میرسد؛ که با قیمتهای بالاتری در دسترس میباشند. انواع پاکت های گلاسه که بطور معمول قیمت بالاتری نسبت به سایر پاکت های عرف بازار سفارش داده میشوند.

قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ

 

انواع پاکت ها و بسته بندی های کرافت با قیمت بسیار مناسب و به صرفه!

 

قیمت پوشه و پاکت کاغذی با چاپ

برای مشاوره و اطلاع از قیمت تمام انواع پوشه ها و پاکت های کاغذی، مشاورین زینو با شماره واتساپ 09120330877 بصورت 24 ساعته در خدمت رسانی آماده میباشند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید