جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد مدارک اتومبیل / قیمت کیف مدارک و پول چسبی ۹۹
قیمت کیف مدارک و پول چسبی 98

قیمت کیف مدارک و پول چسبی ۹۹

قیمت کیف مدارک چسبی با قابلیت نگهداری پول و مدارک بیمه نامه و شخصی با تفاوت قیمت در سال ۹۹، عرضه خواهد شد. سعی تمام متخصصان تولید در این بوده تا کمترین فشار مالی متوجه مخاطبان این حوزه قرار گیرد.
کیف مدارک و پول با توجه به نوع طراحی و ساخت آن به دو صورت چسبی یا دکمه دار تولید میشود که البته نوع چسبی آن متداولتر میباشد. با توجه به کاربرد بالای این محصول در امور روزمره افراد جامعه، بسیاری از صاحبان مشاغل از آن به عنوان کالایی تبلیغاتی نهایت استفاده را برده و خود را بطور دائم در معرض دید مخاطبان و جامعه هدف شغلی خود قرار داده اند. به همین جهت محصولات تولیدی در این حوزه با تنوع بالا و کیفیتهای مختلف طراحی و به بازار عرضه شده و توانسته است تا بسیاری از سطح بودجه ای افراد مختلف را برای خرید این محصول پوشش دهد.
با توجه به افزایش قیمت مداوم مواد اولیه در سال نود و هفت، شاهد رشد قیمت در این محصول نیز بودیم و به همین جهت گروه تبلیغاتی زینو برای افزایش قدرت خرید مشتریان خود اقدام به ثابت نگه داشتن قیمت در سال نود و هشت نموده است و در چند کیفیت و قیمت کیفهای مدارک خود را عرضه خواهد نمود.
به عنوان مثال کیف مدارک چسبدار سه لتی با جنس معمولی با قیمت ۴۵۰۰ تومان و نیز کیف مدارک چسبی با جنس درجه یک ۵۰۰۰ تومان به فروش میرسد.

قیمت کیف مدارک و پول چسبی 98

همچنین کیف مدارک پالتویی پرسی با ۴ برگ وسط اعلا با متریال درجه یک با قیمت ۶۸۰۰ تومان و نیز کیف مدارک پالتویی دوختی با تعداد جای کارت عابر بالا با قیمت ۶۵۰۰ تومان به فروش میرسد.

قیمت کیف مدارک و پول چسبی 98
البته در نوع کیف مدارک پالتویی پرسی در صورت حذف برگهای وسط جلد، مبلغ ۶۰۰۰ تومان از قیمت کیف کسر خواهد شد.
همچنین عرضه محصولات دوختی و پرسی با قیمتهای پایین تر و در طرحهای مختلف، قدرت انتخاب خریداران محترم را تا حد زیادی بالا برده و میتواند نیاز آنها را به بهترین شکل مرتفع نماید.

قیمت کیف مدارک و پول چسبی 98

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه