جلد مدارک
جمعه , آذر ۲۸ ۱۳۹۹
خانه / جلد بیمه نامه / نمونه جلد مدارک بیمه نامه کویری در کرمان
نمونه جلد مدارک بیمه

نمونه جلد مدارک بیمه نامه کویری در کرمان

نمونه جلد مدارک بیمه نامه ثالث در انواع نرم و منعطف مانند چرم کویری و هم در انواع محکم با توجه به نیاز و سفارش مشتری و با قیمت مناسب در کرمان بصورت عمده عرضه میشود.

جلد مدارک بصورت کلی میتواند به دو بخش عمده تقسیم بندی شود : دسته اول شامل جلدهای نرم و انعطاف پذیر هستند که هیچگونه مقوا یا شومیز در داخل آن کار نشده است و به همین جهت میتوانند کامل لوله شده و از نرمی بالای برخوردار هستند. البته برای تولید این نوع از محصولات لازم است جنس چرم مورد استفاده از نوع پشت پارچه باشد تا کیفیت کار در حد قابل قبول انجام شود. نمونه بسیار شناخته شده این جنس، چرم کویری است که با توجه به استحکام بالا میتواند برای تولید یک جلد با کیفیت مورد استفاده قرار گیرد.

نمونه جلد مدارک بیمه

دسته دوم شامل جلدهای محکم میباشد که با توجه به نوع مقوا کار شده در بدنه جلد میتواند بسیار محکم و یا از درجه استحکام پایین تری برخوردار باشد و در واقع این نوع جلدها درست در نقطه مقابل دسته اول قرار دارند و میتواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که با حالت شل و نرم دسته اول مشکل دارند!

به هر حال نکته قابل توجه در این مورد آن است که میتوان افزایش قیمت ناشی از اضافه کردن مقوا در بدنه اینگونه جلدها را با مواد اولیه ارزانتر جبران نمود و به همین جهت مصرف کنتدگان میتوانند بدون نگرانی از قیمت بیشتر این محصولات، نسبت به انتخاب و خرید دقیق اقدام نموده و تبلیغاتی در سطح قابل قبول و با هزینه مناسب برای خود داشته باشند.

جلد بیمه نامه

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه