جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / جلد دفترچه بیمه / چاپ جلد دفترچه بیمه تبلیغاتی ارزان
چاپ جلد دفترچه بیمه

چاپ جلد دفترچه بیمه تبلیغاتی ارزان

چاپ جلد دفترچه بیمه تبلیغاتی با کیفیت و قیمت مناسب و ارزان در دو نوع خدمات درمانی و تامین اجتماعی بنا به سفارش مشتری طراحی و اجرا میشود و با کمترین هزینه ارسال خواهد شد.

جلد دفترچه بیمه نیز مانند سایر انواع جلد های مدارک موجود می تواند به دوشکل طلقی و عکسدار و یا چرمی همراه با چاپ طلا کوب بنا به سفارش تولید گردد. اما یک تفاوت عمده بین استفاده از جلد مدارک و جلد دفترچه بیمه وجود دارد و آن اینست که از جلد مدارک معمولا برای هدیه تبلیغاتی استفاده می شود در حالیکه از جلد دفترچه بیمه می توان به عنوان تبلیغات هم بهره برد البته بدیهی است که این شکل از تبلیغات بازدهی و تاثیر بسیار متفاوتی خواهد داشت.گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با در اختیار داشتن به روز ترین ماشین آلات چاپ و طلاکوب کیفیتی تضمینی را به مشتریان خود ارائه میدهد. همچنین با امکان چاپ تبلیغات بصورت تمام رنگی و با کاغذ گلاسه ضخیم، امکان تولید جلد دفترچه بیمه و مدارک عکسدار ظلقی برای تبلیغاتی با کیفیت فراهم میباشد.

چاپ جلد دفترچه بیمه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی با ضمانت کیفیت تولید و ارسال سریع از شهر تهران به سراسر کشور برای چه افرادی امکانپذیر میباشد؟ فهرست سیاه و لیست قیمت های نجومی جلد دفترچه بیمه توسط چه کسانی در بازار ارائه شده است؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه