فروش عمده جلد مدارک ماشین

کارتریج پلی فسفات کارینو، جزء جدا نشدنی از تولید و طراحی انواع جلد مدارک بیمه نامه و عابربانک میباشد که اگر به صورت حرفه ای انجام نشود نهایتا محصولی بی کیفیت و یکبار مصرف را خواهیم داشت! طراحی و چاپ حرفه ای در مجموعه زینو، علاوه بر محصولات تبلیغاتی،طرح و چاپ انواع بروشور، کارت ویزیت، لوگو اختصاصی و غیره در حال انجام میباشد.

چاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتی، هنگامیکه با سطح بسیار پایین و مبتدی انجام شود؛ ماهیت و کیفیت تمام محصول تبلیغاتی را زیر سوال خواهد برد! یکی از عوامل جذابیت و ماندگاری محصولات تبلیغاتی، چاپ اعلاء و طراحی حرفه ای آن میباشد.

چاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتی

 

طرح مبتدی؛ چاپ ناقص!

قطعا مخاطبان و همراهان محترم اطلاع دارند که طرح مناسب و بدون نقص، فقط میتواند چاپ اعلاء و درجه یک داشته باشد؛ وقتی طرح با سطح کیفی پایین و غیر حرفه ای انجام شود قطعا بهترین متریال چاپ هم نمیتواند اشکالات آن را پوشش دهد؛ طرح قوی و حرفه ای که توسط طراح مجرب و آشنا با تکنیکهای چاپ، میتواند با ساده ترین لول چاپ جذاب و حرفه ای بدرخشد.

چاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتی

چاپ و طراحی ارزان به چه قیمت!

کارتریج تاریخ زن، با کیفیت یا بدون کیفیت؟ کدام را ترجیح میدهیم؟ اهمیت کیفیت بالای طرح به قدری بالا و استراتژیک است که میتواند با لول پایین، تمام هزینه های تبلیغات و چاپ را نابود کند! قیمت متعادل و عرف بازار، توسط تولیدیهای معتبر و باسابقه، ارائه میشود؛ مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو، تمام تلاش خود را برای ارائه قیمت مناسب و طراحی و چاپ حرفه ای و اعلاء انجام داده است و تیراژ بالای مخاطبان محترم، این موضوع را تایید میکند.

چاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتی

کارت ویزیت و بروشور

کارت ویزیت و بروشور، با طراحی حرفه ای و زیبا و انواع چاپ، در مجموعه زینو، با توجه به نیاز و توان مالی مخاطبان محترم انجام میشود. چاپ کارت ویزیت کرافت و انواع بروشور کرافت با رنگ بندی، مشتاقان و متقاضیان بسیار بالایی را دارد؛ علاوه بر زیبایی، قیمت مناسب هم دلیل سفارشات بالای این سبک میباشد.

قیمتچاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتی

 

چاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتیچاپ و طراحی انواع جلد تبلیغاتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید