جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / کیف مدارک / کیف مدارک ماشین چرم با قیمت ارزان
کیف مدارک ماشین

کیف مدارک ماشین چرم با قیمت ارزان

کیف مدارک ماشین با جنس چرم میتواند علاوه بر استفاده های عمومی، به عنوان یک کالای تبلیغاتی پر کاربرد با قیمت مناسب و ارزان مورد توجه قرار بگیرد.

  • کیف مدارک ماشین با جای پول

یکی از محصولات بسیار پر کاربرد که مورد استفاده بسیاری از افراد قرار دارد، کیف پول است. اما علاوه بر کیف پول، مدارک بسیار دیگری نیز وجود دارد که لازم است همیشه همراه اغلب افراد جامعه باشد و به تناوب مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان نمونه کلیه مدارک مربوط به ماشین و خودروها و نیز کارتهای شناسایی بخصوص کارت ملی و از همه مهمتر کارتهای اعتباری و کارت عابر بانک، از جمله مدارکی هستند که بایستی در اغلب موارد همراه همه ما باشند.

به همین جهت محصولی که هم به عنوان کیف پول و هم به عنوان کیف مدارک مختلف بتواند مورد استفاده قرار گیرد، بسیار مورد توجه و علاقه تک تک افراد جامعه قرار دارد و حتی به عنوان یک گزینه تبلیغاتی بسیار ارزشمند میتواند مورد بهره برداری قرار گرفته و بازده بالایی نیز داشته باشد.

این محصول با کیفیت بالا و تنوع رنگ و تنوع بالا در جنس و قیمت تمام شده، توسط گروه تبلیغاتی زینو تولید شده است و علاوه بر ارائه محصول با کیفیت مطلوب، کلیه خدمات چاپ و طراحی نیز برای انجام یک تبلیغات هدفمند و موثر در اختیار متقاضیان محترم قرار خواهد گرفت.

کیف مدارک ماشین

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی و ارزان با کیفیتها و طرحهای متنوع و متناسب با سطوح بودجه ای گوناگون میتواند بخصوص برای مصارف تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه