فروش عمده کیف و جلد پاسپورت

فروش عمده کیف و جلد پاسپورت و عابربانک، در بازار بزرگ نهران، با سایر نقاط کشور تفاوت قیمت بالایی دارد؟ خرید بدون واسطه و مقرون به صرفه از تولیدی مطرح و باسابقه را تجربه نمایید.

فروش عمده کیف و جلد پاسپورت و خودکار هشت رنگ الوند به صورت آنلاین و ارسال سریع به همه نقاط کشور، مقرون به صرفه و بدون واسطه در زینو، توانسته درصد بالایی از سفارشات را رقم بزند؛ انواع جلد پاسپورت با متریالهای متفاوت، و قابلیت چاپ با کیفیت، با تیراژ بالا آمار بالایی از اعتماد و اطمینان خاطر را از شما مخاطبان عزیز برایمان به ارمغان آورده است.

فروش عمده کیف و جلد پاسپورت

کیف پاسپورت

همان طور که مستحضر هستید؛ کیف پول و عابربانک و مدارک و پاسپورت جامع و کاملی که همه نیازها را مرتفع مینماید؛ و هزینه تمام شده بالاتری را به نسبت دارد.

اما یکی از محصولاتی که بیشترین استقبال را برای تبلیغات و هدیه تبلیغاتی، داشته است؛ جلد پاسپورت و شناسنامه و کاغذ در کرج که جای عابربانک هم در آن درنظر گرفته شده است؛ میباشد. تنوع رنگ و دوخت زیبا و ریز و چرم اعلاء با قابلیت چاپ مناسب، ویژگی بارز این محصول میباشد.

فروش عمده کیف و جلد پاسپورت

دوختی یا پرسی!

همه شما عزیزان مطلع هستید که؛ کیف مدارک و انواع جلدهای بیمه نامه و پاسپورت و عابربانک که به صورت پرسی تولید و عرضه میشوند؛ نسبت به انواع تولید شده دوختی قیمت کمتری خواهند داشت و کیفیت پایینتری هم دارند؛ بنابراین دوام و کیفیت بالای نوع دوختی یک مزیت و نقطه قوت این سبک از انواع کیف پاسپورت خواهد بود، مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو با تمام تجربه و توان تولیدات پرسی خود را ارتقاء داده است و محصولی بسیار با کیفیت را روانه بازار نموده است.