خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم1402 عمده و جزئی

خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم، بصورت عمده و جزئی 1402، در جشنواره زمستانی مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو (جلدساز)، آغاز گردید! برای اطلاع از کاتالوگ انواع سررسید و تقویم 1402 و خرید بهترین کیفیت با مشاوران زینو در تماس باشید.

چاپ انواع سررسید و تقویم!

چاپ انواع محصولات تبلیغاتی، با کیفیت بالا، در نیمه دوم سال همیشه و همیشه در اوج بوده است. بسیاری از کمپانی های مطرح و بسیاری از مشاغل و کسب و کارها برای حفظ و قدردانی از مخاطبان و همکاران و پرسنل در پایان سال، با انواع هدایای تبلیغاتی و سررسید و تقویم، ثبت سفارش مینمایند.

طراحان و تولیدکنندگان با انواع تقویم و سررسید با قیمت ها و متریال های متنوع، توانسته اند رضایت همه اقشار جامعه را در بر داشته باشند.

انواع سررسید و تقویم های بسیار ارزان و البته با کیفیت تا تقویم و سررسیدهایی با تم لاکچری و بسیار ارزشمند، در مجموعه زینو در جشنواره زمستانی ارائه میگردد.

خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم1402 عمده و جزئی

تقویم و سررسید رایج در بازار!

تنوع بالای سررسید و تقویم در بازار بزرگ تهران موجب آن شده تا هر ساله ارسال حجم بالایی از سررسید و تقویم را به سراسر ایران عزیز و حتی کشورهای دیگر را داشته باشیم.

چاپ اختصاصی و چاپ روی جلد انواع سررسید، حجم بالایی از سفارشات زینو را در روزهای پایان سال میلادی و شمسی رقم میزند.

معمولا انواع تقویم ها و سررسیدها با تم لاکچری و با قیمت بالا، حجم و درخواست کمتری را به خود اختصاص داده اند؛ ولی بسیاری از تیراژ عمده تقویم و سررسید و چاپ آن مخصوص تقویم های رومیزی با پایه مقوایی و گالینگوری میباشد.

و سررسیدهای روز شمار با کاغذ 70 گرم کرم رنگ اندونزی، و با انواع جلد های چرم مصنوعی و گالینگوری و چاپ طلاکوب و داغکوب، و صحافی ته دوخت و یا چسبی رایج، در قطع و اندازه های جیببی و اروپایی ، انتخاب بسیاری از مخاطبان و همراهان مجموعه زینو(جلدساز) میباشد.

خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم1402 عمده و جزئی

 

خرید تقویم و سررسید از زینو بصورت عمده یا جزئی!

همانطور که مستحضر هستید؛ مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو، به عنوان یکی از تولیدی های باسابقه بازار بزرگ تهران، به صورت عمده تمام محصولات خود را به سراسر ایران عزیز و سایر کشورهای دیگر، ارسال مینماید.

بنابراین؛ خرده فروشی و تیراژ پایینتر از مصوب گروه تجاری زینو، به هیچ عنوان انجام نمیپذیرد؛ اما در مورد سرسید و سالنامه و انواع تقویم، با تیراژ دورقمی بالای 50 عدد ثبت سفارشات و ارسال انجام میشود واین جزء موارد استثناء در مجموعه زینو میباشد.

خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم1402 عمده و جزئی

 

 

سررسید پالتویی

خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم1402 عمده و جزئی

آیا در خرید انواع تقویم و سررسید و سالنامه به این موضوع دقت مینمایید؟

معمولا تمام عزیزانی که با زینو(جلدساز)، همراه بوده اند و خرید محصولات تبلیغاتی خود را با زینو تجربه نمودند؛ به این موضوع واقف میباشند که مشاوران مجرب زینو، همراه و همگام با آنها برای تجربه خریدی به صرفه و با کیفیت گام برمیدارند.

و این موضوع باعث آن شده است که نکات و فوت وفن های لازم و ضروری را مد نظر قرار داده و انتخاب برتر را داشته باشند.

یکی از این نکات مهم، در خرید انواع سررسید و تقویم، توجه به نوع چاپ و ساخت کلیشه آن است.

موضوع بسیار مهم؛ که متاسفانه در زمانی که حجم بالایی از سفارشات چاپ برای هدایای تبلیغاتی پایان سال شمسی و میلادی، را شاهد هستیم؛ دقت در طراحی و ساخت کلیشه و کیفیت آن بسیار کم  میشود و در نتیجه چاپ بسیار ضعیف و بدون کیفیت ارئه میگردد.

در مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو، طراحی و ساخت کلیشه با متریال با کیفیت و ضخامت بالا و مقاوم تهیه و در نتیجه چاپ با کیفیت بی نظیر و ماندگار به مخاطبان محترم عرضه میشود.

 

 

 

 

خرید و قیمت چاپ سررسید و تقویم1402 عمده و جزئی
Administrator 17 آوریل 2024
برچسب‌ها
بایگانی
ورود to leave a comment
قیمت خرید کیف عابربانک تکی + عکس