قیمت انواع کیف مدارک عمده

قیمت انواع کیف مدارک عمده، با طراحی جدید و قیمت مناسب، را آنلاین رصد نمایید؛ سفارش دهید و خریدی به صرفه را تجربه کنید. سفارش انواع کیف مدارک با کیفیت اعلاء، به صورت عمده و تیراژ بالا و کمترین زمان ممکن و ارسال به تمام نقاط ایران و سایر کشورها، فقط با یک تماس!

قیمت انواع کیف مدارک عمده و دفتر سیمی 60 برگ، با توجه به تغییر قیمت متریال تولیدی و افزایش بی سابقه ی آن به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان عزیز قرار میگیرد. اطلاع از انواع جدید کیف مدارک و بیمه نامه، با توجه به تنوع کیفیت تولید و قیمت تمام شده محصولات در سایت اول رسمی زینو (جلدساز) به حضور عزیزان مخاطب میرسد؛ کیفیت بالا و قیمت تمام شده مناسب از ویژگی های مجموعه های تولیدی معتبر و با سابقه میباشد.

قیمت انواع کیف مدارک عمده

کیف مدارک چسبی سه لتی

یکی از انواع کیف مدارک و دفترچه خاطرات مرینت که به عنوان کیف پول و جای عابربانک و مدارک بیمه نامه و سایر مدارک خودرو مورد استفاده بسیاری از عزیزان مییباشد؛ کیف مدارک سه لتی چسبی میباشد؛ کیف پول و مدارک سه لتی با توجه به نوع طراحی و جنس متریال به کار رفته، با دوام وبسیار کاربردی است و با انواع چاپ داغکوب، طلاکوب، طلاتوگود، و چاپ سیلک ارائه میگردد.