سفارش سررسید و تقویم عمده

سفارش سررسید و تقویم عمده و دفتر پاپکو 100 برگ، را به روزهای پایانی سال نیندازید! ثبت سفارشات عمده انواع سررسید و تقویم سال 1402 در مراکز عمده فروش سررسید و انواع تقویم، انجام میشود. جهت ثبت سفارشات عمده سررسید و تقویم شمسی و میلادی، با مجموعه زینو در تماس باشید.

سفارش سررسید و تقویم عمده، در روزهای پایانی سال، علاوه بر ارسال بسیار ضغیف و کند، عدم دسترسی به تنوع رنگ و طرح را نیز شامل خواهد شد! به دلیل فشردگی بالا و حجم بسیار بالای سفارشات تبلیغاتی و چاپ و سررسید و تقویم، در روزهای پایانی سال، حتما حتما به پیشنهاد زینو توجه فرمایید؛ در روزهای پایانی سال سفارش سررسید و تقویم را انجام ندهید!

سفارش سررسید و تقویم عمده

سفارش سررسید و تقویم عمده

 اگر سررسید با تنوع و رنگ بندی بالا میخواهید!

قطعا ثبت سفارشات سررسید و دفتر اندیکاتور رحلی با تنوع رنگ و طرح، انتخاب دلخواه و به صرفه ای را به دنبال خواهد داشت؛ سررسید و تقویم به دلیل مقطعی بودن زمان توزیع و سفارش، در روزهای پایانی هر سال، با انبوه حجم سفارشات و تداخل در زمانبندیهای عرف مواجه میشود! بنابراین؛ برای ثبت سفارشات سررسید و تقویم بهتر است به روزهای آخر سال اکتفا نکنیم؛ و در واقع از سه الی چهار ماه مانده به پایان سال شمسی و یا میلادی، سفارشات خود را ثبت نماییم.

سفارش سررسید و تقویم عمده

 

سفارش سررسید و تقویم عمده

زمان ثبت سفارش!

علاوه براینک سفارشات بدون تاخیر و متناسب با عرف ارسال باربریها به دستان خواهد رسید؛ با فراق بال و قدرت انتخاب بالا با تنوع طرح و رنگ میتوانیم خریدی لذت بخش را تجربه کنیم.

معمولا در روزهای پایانی سال، تنوع طرح و رنگ بسیار محدود شده و تولیدی هم محصول جدیدی را در دستور تولید قرار نمیدهد؛ زیرا که کاگران هر بخش تسویه و عیدانه را دریافت کرده و حسابداری در حال رسیدگی به حسابرسی پایان سال مشغول خواهد بود!

سفارش سررسید و تقویم عمده

 

 

حداکثر زمان ثبت سفارشات مربوط به تقویم و سررسید در مجموعه زینو؛ یک هفته مانده به تحویل سال نو میباشد؛ با سفارش به هنگام سررسید و سالنامه و انواع تقویم، خریدی به صرفه و لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

 

سفارش سررسید و تقویم عمده

 

سفارش سررسید و تقویم عمده
Administrator 17 آوریل 2024
برچسب‌ها
بایگانی
ورود to leave a comment
سفارش سالنامه و سررسید تبلیغاتی عمده