خرید آنلاین کیف پالتویی دوختی عمده

 

خرید انلاین کیف پالتویی دوختی بصورت عمده، علاوه بر صرفه جویی در وقت و سرعت خرید،میتواند قیمت تمام شده کمتری را به شما عزیزان ارمغان بیاورد؛ کیف پالتویی به عنوان برترین سطح از هدایای تبلیغاتی از این دست، با تیراژ بالای سفارش، در دو نوع دوختی و پرسی در بازار ارئه میشود. به عنوان یک کیف پول و مدارک همه کاره توانسته طرفداران بیشماری را برای خود ثابت نگه دارد و با توجه به کیفیت، قیمت مناسبی نسبت به کیف پولهای مطرح در بازار دارد.

ویژگی کیف پالتویی

انواع کارتریج چهار کاره سامسونگ با متریالهای مرغوب و متنوع تولید میشود؛ همه این موارد از چرم مصنوعی درجه یک استفاده میشود و تنوع رنگی بالایی دارد؛ اما طرح و مدلهای موجود در بازار همگی قابلیت چاپ را به خوبی دارند.

در طراحی کیف پالتویی چند نکته مهم مد نظر میباشد؛ تعداد برگ های وسط، و در واقع اصلا بودن یا نبودن برگهای وسط! این موضوع به طور مستقیم با نطر و سلیقه مخاطبان محترم انجام و تولید میشود.

 

تعداد جای کارت برگهای وسط کیف پالتویی

همانطور که اطلاع دارید؛ برگهای وسط که از جنس و متریال معروف به کامپیوتری استفاده میشود؛ لزوما برای کارت عابربانک و کارت ملی و گواهینامه رانندگی و سایر مدارک و کارتهای این سایز میباشد و به صورت پرس و جوش پلاستیک قوی به کیف پالتویی دوختی اضافه میشود.

دوخت ظریف سراجی

در انواع جلد مدارک بیمه نامه و جلد پاسپورت و کیفهای مدارک کوچک، که به عنوان هدیه تبلیغاتی تولید و عرضه میشوند، از دوخت درشتر و انسجام کمتر استفاده میشود؛ تیراژ بالای این نوع محصولات به عنوان هدیه تبلیغاتی، یکی از دلایل استفاده از این نوع سبک کار میباشد.

اما در مجموعه زینو متصدیان تولید و طراحان مجرب تمام کارهای دوختی مجموعه را با توجه به کیفیت بالا و نوع چرم با کیفیت تر، با دوخت ظریف و نخ سراجی تولید و ارئه میدهند.

در نتیجه محصول منحصربه فرد و خاص به دوستان عزیز عرضه میشود.

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

 


خرید آنلاین کیف پالتویی دوختی عمده
Administrator 3 آوریل 2024
برچسب‌ها
بایگانی
ورود to leave a comment
انتخاب کیف پالتویی دوختی و هدیه تبلیغاتی شب یلدا
انتخاب کیف پالتویی دوختی و دفترچه یادداشت سیمی به عنوان هدیه تبلیغاتی شب یلدا، هر ساله در بین موسسات و شرکتها و کمپانی های مطرح، بسیار مرسوم میباشد؛ آیا از بین هدایای تبلیغاتی شب یلدا، کیف پالتویی دوختی گزینه مناسب و به صرفه ای است؟