انتخاب کیف پالتویی دوختی و هدیه تبلیغاتی شب یلدا

انتخاب کیف پالتویی دوختی و دفترچه یادداشت سیمی به عنوان هدیه تبلیغاتی شب یلدا، هر ساله در بین موسسات و شرکتها و کمپانی های مطرح، بسیار مرسوم میباشد؛ آیا از بین هدایای تبلیغاتی شب یلدا، کیف پالتویی دوختی گزینه مناسب و به صرفه ای است؟

انتخاب کیف پالتویی دوختی و دفترچه یادداشت سیمی به عنوان هدیه تبلیغاتی شب یلدا، هر ساله در بین موسسات و شرکتها و کمپانی های مطرح، بسیار مرسوم میباشد؛ آیا از بین هدایای تبلیغاتی شب یلدا، کیف پالتویی دوختی گزینه مناسب و به صرفه ای است؟ انتخاب کیف پالتویی دوختی، گزینه ای نه چندان گرانقیمت ولی بسیار کاربردی و بادوام میباشد و به عنوان یک کیف پول همه کاره در طرح ها و مدلهای مردانه و زنانه جلوه و جذابیت بالایی به عنوان هدیه تبلیغاتی دارد؛ و پای ثابت سفارشات با تیراژ بالای مجموعه زینو میباشد.معرفی کیف پالتویی دوختی و انواع موجود در بازار

کیف پول و مدارک پالتویی از نوع دوختی، که به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی در بازار شناخته میشود؛ از جنس چرم مصنوعی با کیفیت بالا تولید میشود،چرم یونیک، چرم پوست آهویی،چرم شرانک، از جمله چرمهایی است که در بازار استفاده میشود.

در مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو تمام محصولات دوختی با دوخت بسیار ظریف و با نخ سراجی دوخته میشود و این در حالی است که سایر محصولات دوختی در بازار چنین کیفیت و ظرافتی را ندارند.

تنها در صنف چرم های دست دوز و با کیفیت سراجان، این ظرافت وجود دارد و عمده فروشان نمیتوانند این اندازه از هزینه و کیفیت را در کارهای دوختی داشته باشند.

اندازه کیف پالتویی همانطور که به این نام معروف شده است، در قطع پالتویی تولید میشود و به عنوان یک کیف پول همه کاره تمام نیازهای افراد را تامین مینماید.

تعداد مناسبی جای کارت اعتباری و عابربانک و جای پول نقد و چند فضای مناسب برای انواع مدارک بیمه نامه و سایر مدارک شخصی و مدارک خودرو، جای سیم کارت و غیره، از ویژگی های این هدیه تبلیغاتی است.

البته عزیزانی با انتخاب سلیقه ای برگ های وسط برای فضای بیشتر، کاربرد کیف پالتویی را بیشتر میکنند.

در حال حاضر، از انواع کیف پالتویی تولید شده در بازار؛ میتوان به انواع چرم طبیعی و انواع چرم مصنوعی با تولید دوختی و پرسی اشاره نمود.

در مدلهای پرسی که قیمت و کیفیت پایین تری نسبت به مدل دوختی دارند، اتصالات کیف پالتویی با جوش پلاستیک قوی انجام میشود و دوختی در تولید صورت نخواهد گرفت.

هدایای تبلیغاتی شب یلدا

به عنوان مجموعه ای که سالهاست در حوزه تبلیغات و انواع هدایای تبلیغاتی و چاپ فعالیت میکند؛ انتخاب مخاطبان عزیز، برای مراسمهای ویژه از جمله نوروز و یلدا و اعیاد مذهبی و غیره، به طور گسترده متمرکز بر محصولات خاص و با کیفیت بالا بوده است و البته قیمت واقعی و عرف بازار هم مد نظر دوستان و همراهان، همیشه و همیشه، در اولویت خرید میباشد.

متاسفانه قیمت های کاذب و کیفیت نامناسب برخی از انواع محصولات تبلیغاتی از جمله کیف پالتویی در این ایام مشکل و معضل این حوزه از فعالیت تولیدی است.

اعتماد و تضمین گروههای تولیدی باسابقه میتواند خریدی با قیمت واقعی و به صرفه را به شما عزیزان هدیه نماید.

از انواع هدایای ویژه شب یلدا میتوان به جاسوئیچی چرم و انواع کیف پول و کیف پاسپورت و کیف مدارک، و ست کامل اداری و انواع کیفهای عابربانک لاکچری، همراه با انواع پاکت و بسته بندی با متریال کرافت و نیز دفترچه یادداشت سیمی کوچک اشاره نمود که در حوزه محصولات تولیدی کیف و جلد مدارک، عرضه میشود.

انواع چاپ برای تبلیغات هدایای شب یلدا

انواع چاپ در انواع محصولات تبلیغاتی، همیشه جذابیت و زیبایی تولید این محصولات را صد چندان میکند؛ چاپ طلاکوب به عنوان چاپی که طرفداران بسیاری دارد؛ سرآمد همه انواع چاپ بوده و هست و البته با اضافه شدن هزینه طراحی و ساخت کلیشه، قیمت تمام شده بالاتری نسبت به چاپ سیلک دارد.

چاپ سیلک با کیفیت بسیار بالا، گاهی اوقات در رقابت با طلاکوب، توانسته نظر مخاطبان محترم را جلب نماید و رضایت کامل از کیفیت و دوام آن که با قیمت بسیار مناسب همراه میشود، درصد سفارشات بالایی را برای هدایای تبلیغاتی و خصوصا چاپ بر روی انواع پاکت و ساک دستی، را به خود اختصاص دهد.

داغکوب و طلاتوگود، از جمله چاپ هایی که بسیار جذاب و با دوام و با قیمت متعارف با طراحی و ساخت کلیشه، جذاب و ماندگار خواهند بود.

کیف پالتویی دوختی، با انواع چاپ به صورت تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی، به صرفه و زیبا، در تمام مناسبت های بزرگ محسوب میشود.

در مجموعه تولیدی و تبلیغاتی زینو(جلدساز)انواع هدایای تبلیغاتی متناسب با سلیقه و هزینه شما عزیزان، به صورت عمده، در کمترین زمان، تولید و عرضه میگردد.


انتخاب کیف پالتویی دوختی و هدیه تبلیغاتی شب یلدا
Administrator 3 آوریل 2024
برچسب‌ها
بایگانی
ورود to leave a comment
خرید جدیدترین انواع کیف پاسپورت دوختی