انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی

قیمت انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی و ارزان با کیفیتها و طرحهای متنوع و متناسب با سطوح بودجه ای گوناگون میتواند بخصوص برای مصارف تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

بطور کلی جلدهای مدارک و دفتر سیمی 60 برگ را میتوان به دو دسته دوختی و پرسی تقسیم بندی نمود که در واقع این تقسیم بندی متاثر از نوع تولید این محصولات برای مونتاژ و اتصال لبه های کناری کار میباشد. در انواع پرسی از جوش فرکانس برای این منظور استفاده میشود ولی در انواع دوختی همانطور که از نامگذاری آن مشخص است از روش دوخت و نخ برای این منظور استفاده میشود.

معمولا از روش دوختی برای تولید محصولات با کیفیت و زیبایی بالاتر استفاده میشود و بخصوص برای مصارف تبلیغاتی سطح بالا، استفاده از این محصولات نتایج بسیار بهتری به همراه خواهد داشت بعلاوه اینکه این محصولات معمولا کارایی و کاربردهای بسیار بیشتری نسبت به محصولات دیگر داشته و به همین دلیل مدت زمان بیشتری در اختیار مصرف کنندگان و جامعه هدف تبلیغات باقی خواهند ماند و این امر برای تبلیغات امری بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود و سبب خواهد شد ماندگاری تبلیغات افزایش یافته و زمان بیشتری در ذهن مخاطبان باقی بماند.

جخت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

انواع جلد مدارک بیمه نامه دوختی
Administrator 3 آوریل 2024
برچسب‌ها
بایگانی
ورود to leave a comment
خرید کیف جلد مدارک تبلیغلتی با قیمت مناسب