جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد پاسپورت / تولید جلد شناسنامه و پاسپورت جدید تبلیغاتی
تولید جلد شناسنامه و پاسپورت

تولید جلد شناسنامه و پاسپورت جدید تبلیغاتی

تولید جلد شناسنامه و پاسپورت تبلیغاتی به عنوان محصولی کامل جهت حفظ و نگهداری مدارک مهم هر فرد به صورت یک جا طراحی شده است بطوریکه در تولیدات جدید جلد شناسنامه میتواند به عنوان جلد پاسپورت هم مورد استفاده قرار گیرد و بالعکس.

از آنجا که حفظ و نگهداری مدارک مهمی اعم از شناسنامه، پاسپورت و کارت ملی و کارت های عابر بانک برای هر فردی ضروری میباشد و متریال مورد استفاده این محصولات باید با کیفیت تر و با طراحی شکیل تر باشد گروه تبلیغاتی زینو جلدهای شناسنامه ای طراحی نموده که نگهداری همگی مدارک شناسنامه و پاسپورت و کارت ملی و کارتهای عابر بانک به صورت یکجا امکان پذیر بوده و با توجه به استفاده از بهترین متریالهای موجود در بازار و نیز امکان چاپ تبلیغاتی برای مراکز تفریحی و گردشگری و آژانسهای مسافرتی و سایر مراکز مرتبط، محصولی کامل و با کیفیت تولید و به بازار عرضه شده است و در کنار تولیدات ارزانتر و ساده تر، امکان انتخاب بیشتر با توجه به سطوح بودجه ای متفاوت فراهم گردیده است.

از نکات مهم دیگر در این رابطه توجه به دوختی یا پرسی بودن تولیدات جلد شناسنامه و پاسپورت میباشد که بطور کلی انواع پرسی، از قیمت کمتری نسبت به انواع دوختی برخوردار هستند.

تولید جلد شناسنامه و پاسپورت

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده، به عنوان محصول تبلیغاتی و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از آژانسهای مسافرتی قرار گرفته است. اما آیا میدانید فروش عمده این محصول، با کیفیت برتر و قیمت واقعی در کدام مجموعه ها، در بازار ایران انجام میگیرد؟ اگر مشکلات و دردسر های خرید جلد شناسنامه و پاسپورت، موجب سردرگرمی شما شده است با ما همراه باشید!

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه