جلد مدارک
چهارشنبه , آذر ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / جلد دفترچه بیمه / خرید جلد دفترچه بیمه سلامت ایرانیان تبلیغاتی
خرید جلد دفترچه بیمه

خرید جلد دفترچه بیمه سلامت ایرانیان تبلیغاتی

خرید جلد دفترچه بیمه سلامت ایرانیان و نیز انواع مختلف تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح به منظور استفاده های تبلیغاتی و عمومی بصورت عمده مزایای مهمی به دنبال خواهد داشت.

شاید استفاده از جلد دفترچه بیمه برای تبلیغات در نگاه اول کمی دور از ذهن به نظر برسد ولی با دقت نظر بیشتر در این موضوع به وضوح خواهیم یافت که این محصول یکی از پرکاربردترین و پربازده ترین محصولات تبلیغاتی است به گونه ای که بسیاری از پزشکان، مراکز درمانی، بیمارستانها، داروخانه ها، آزمایشگاه ها، مراکز تصویر برداری و سونوگرافی و بسیاری دیگر از مراکز وابسته و زیر مجموعه در حوزه سلامت و درمان میتوانند از این محصول برای اهداف تبلیغاتی خود استفاده نمایند.

شاید بتوان گفت پر فروش ترین و محبوب ترین نوع دفترچه های بیمه تبلیغاتی، نوع عکسدار و طلقی آن باشد که با توجه به قابلیتهای بالا و متنوع آن به منظور معرفی کالاها و خدمات گوناگون، مورد توجه تبلیغ کنندگان قرار گرفته است.

چاپ تمام رنگی همراه با فضای کافی برای توضیحات مفصل و نیز بهره گیری از طراحی های حرفه ای و جذاب روی جلد همراه با تصاویر مرتبط، امکان ارائه یک تبلیغات

کامل، هدفمند و حرفه ای را فراهم آورده است.

خرید جلد دفترچه بیمه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی با ضمانت کیفیت تولید و ارسال سریع از شهر تهران به سراسر کشور برای چه افرادی امکانپذیر میباشد؟ فهرست سیاه و لیست قیمت های نجومی جلد دفترچه بیمه توسط چه کسانی در بازار ارائه شده است؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه