جلد مدارک
سه شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک کویری / فروش اینترنتی انواع جلد مدارک بیمه کویری ارزان
قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

فروش اینترنتی انواع جلد مدارک بیمه کویری ارزان

فروش اینترنتی انواع جلد مدارک بیمه کویری ارزان، با طرح های جدید، شروع شد! آیا در خرید جلد مدارک بیمه کویری، طرح جدید و نو مد نظرتان است؟ یا قیمت ارزان آن؟!!!

شاید برایتان جالب باشد که، جلد مدارک بیمه کویری، به عنوان پر تیراژ ترین جلد مدارک، در فروش اینترنتی، سالهای گذشته بوده است. و کمترین تغییر در شکل ظاهری و استفاده از متریال با کیفیت های بالاتر را داشته است! بنابراین، ارائه طرح جدید، با کیفیت متریال بالاتر، قطعا مورد استقبال همه مخاطبان محترم با هر سلیقه و بودجه خواهد بود.

آیا جلد مدارک بیمه کویری ارزان کیفیت بالایی دارد؟

فروش اینترنتی انواع جلد مدارک بیمه کویری ارزان

جلد مدارک بیمه کویری، به دو صورت کلی مقوا دار و بدون مقوا، تقسیم شده است.که عامل تعیین قیمت نهایی این محصول می باشد. در تولید این نوع از جلد های مدارک، از برگ های وسط با کیفیت های مختلف استفاده میکنند که این مورد هم به تغییر و نوسان قیمت تمام شده آن، ارتباط دارد.
برگ های شفاف با هزینه کمتر و برگ های مات به اصطلاح کامپیوتری با اختلاف کمی، بیشتر است.علاوه بر این عوامل، تعداد برگ های وسط و جای کارت عابر بانک و غیره، برای جلدبیمه نامه کویری، عامل تغییر قیمت میباشد.

نوع دوختی یا پرسی بودن جلد مدارک بیمه کویری در ارزان شدن قیمت چه تاثیری دارد؟

فروش اینترنتی انواع جلد مدارک بیمه کویری ارزان

از دیگر عوامل در تعیین قیمت تمام شده جلد مدارک بیمه کویری، نوع دوختی بودن یا پرسی بودن محصول است.در انواع دوختی جلد مدارک کویری،کیفیت دوخت و نخ مورداستفاده در قیمت تاثیرگذار است.
و در انواع پرسی کیفیت جوش پلاستیک میتواند کیفیت محصول را تغییر دهد و در نتیجه قیمت یک جلد مدارک اعلا با یک جلد مدارک معمولی مشخص میشود!
حال سوال اینجاست؛ با احتساب همه این موارد و موارد دیگر، جلد مدارک بیمه کویری، با کیفیت اعلا و ارزان قابل عرضه در بازار میباشد؟؟؟
در جواب باید بگوییم، حتما هینطور خواهد بود. کیفیت بالا با ارائه قیمت واقعی متناسب با بودجه مخاطبان از تخصص های یک تولیدی حرفه ای است.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کیف مدارک بیمه چسبی مردانه

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث، با وجود شرایط نوسان قیمت ها، به عنوان هدیه تبلیغاتی با صرفه خواهد بود؟ آیا انتخاب طرح ها و مدل های جدید جلد بیمه ثالث، میتواند ما را به قیمت مناسب و مورد نظر برساند؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه