جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد پاسپورت / فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده
سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری
فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده، به عنوان محصول تبلیغاتی و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از آژانسهای مسافرتی قرار گرفته است. اما آیا میدانید فروش عمده این محصول، با کیفیت برتر و قیمت واقعی در کدام مجموعه ها، در بازار ایران انجام میگیرد؟ اگر مشکلات و دردسر های خرید جلد شناسنامه و پاسپورت، موجب سردرگرمی شما شده است با ما همراه باشید!

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

برای خرید جلد شناسنامه و پاسپورت چرم چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

جلد شناسنامه و پاسپورت از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار زیبا و تاثیر گذار میباشد که کیفیت اعلا در آن بسیار حائز اهمیت بوده و زیبایی و جذابیت آن به عنوان نگهدارنده مهمترین اسناد شخصی مد نظر همگان است.
انواع مختلفی از جلد های شناسنامه و پاسپورت در بازار ایران تولید میشود که بنا به سلیقه و نظر مخاطبان کیفیت و قیمت های متفاوتی دارد .
نوع متریال مورد استفاده و کیفیت تولید و طراحی منحصر به فرد همراه با چاپ اعلا، جلد شناسنامه و پاسپورتی جذاب و کاربردی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

نوع متریال چگونه میتواند در تولید انواع جلد تاثیر داشته باشد؟

نواع مختلف چرم مصنوعی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب و رنگ های متنوع برای تولید انواع جلد ها مورد استفاده قرار میگیرد. نکته ای که در این باره باید یادآور شویم این است که برای انتخاب نوع و کیفیت چرم میبایست به نوع طرح انتخاب شده و نوع چاپ مد نظر دعقت کرد. بنا بر نوع چاپ و طراحی آن، ظرفیت و کیفیت چرم برای دستگاه چاپ و طلاکوب مشخص میشود. اعتماد به مجموعه ای با تجربه و مجهز بها دانش روز شما را از سردرگمی و دردسر های معمول نجات خواهد داد .

کیفیت تولید!

دو نوع معمول جلد شناسنامه و پاسپورت با هر متریالی، نوع دوختی و پرسی میباشد. انتخاب نوع دوختی یا پرسی آن بستگی به سلیقه شما عزیزان دارد. همان طور که اطلاع دارید قیمت نوع پرسی از نوع دوختی آن ارزانتر است و شما عزیزان میتوانید متناسب با توان مالی مجموعه خود سرمایه گذاری نمایید.فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

در هر دو نوع ممکن است با کیفیت های نامرغوب و قیمت های غیر واقعی، سرمایه گذاری شما به خطر بیافتد. خرید محصول تبلیغاتی، جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیمی و تکریم آنها سرمایه گذاری مطمئن برای هر کسب و کاری میباشد.

 

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم عمده

سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری

سفارش اینترنتی چاپ تبلیغاتی فوری، توانسته به رفع نیاز مخاطبان محترم، کمک شایانی کند. سرعت …

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه