جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد مدارک بیمه / قیمت چاپ جلد مدارک بیمه ماشین
قیمت چاپ جلد مدارک بیمه

قیمت چاپ جلد مدارک بیمه ماشین

قیمت چاپ جلد مدارک بیمه نامه ماشین بخصوص برای مصارف تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت بوده و میتواند تا حد زیادی در ایجاد ذهنیت مثبت در مخاطبان تاثیر گذار باشد.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که چه ارتباطی بین قیمت و هزینه چاپ تبلیغاتی و اثر مثبت روی ذهن مخاطبان و جامعه هدف تبلیغات وجود دارد؟ در واقع قیمت چاپ روی محصولات تبلیغاتی تابع دو عامل بسیار مهم میباشد، اول کیفیت و درجه مرغوبیت چاپ انجام شده که با فاکتورهای تعیین شده قابل سنجش و ارزیابی است و دوم نوع چاپ و یا به بیان بهتر زیبایی و اثرگذاری آن میباشد. نکته مهم در اینجا ارتباط مستقیم بین قیمت و هر یک از عوامل ذکر شده است و وقتی سفارش دهندگان محترم علاوه بر قیمت به عوامل گفته شده دقت کافی نداشته باشند سبب خواهد شد تا به همان میزان اثرگذاری چاپ تبلیغاتی در ذهن مخاطبان کم شده و به تبع ماندگاری آن نیز در ذهن آنها به حداقل کاهش خواهد یافت.
بطور مثال قیمت چاپ تبلیغاتی در اواخر سال ۱۳۹۷ به ترتیب زیر میباشد و هر یک از موارد ذکر شده کیفیت و اثرگذاری متفاوتی خواهند داشت:
چاپ طلاکوب (نیاز به کلیشه) برای هر ضرب ۱۲۰ تومان
چاپ داغکوب (نیاز به کلیشه) برای هر ضرب ۱۵۰ تومان
چاپ طلا تو گود (نیاز به کلیشه) برای هر ضرب ۲۰۰ تومان (کیفیت معمولی)
چاپ طلا تو گود (نیاز به کلیشه) برای هر ضرب ۳۰۰ تومان (کیفیت اعلاء)
استفاده از هدایای تبلیغاتی در ایام و مناسبتهای مختلف و نیز استفاده از انواع چاپ روی آنها یکی از رایج ترین روشهای تبلیغاتی در ایران محسوب می شود که بسیاری از صاحبان مشاغل و شرکتها از آن استفاده می نمایند. اما نکته بسیار مهم در این زمینه استفاده از مراکز معتبر جهت خرید محصولات و البته چاپ آن می باشد چراکه کل بار تبلیغاتی در این روش روی دوش چاپ و نوع آن و کیفیت و نحوه اجرای آن است. به همین جهت عدم دقت در زمینه کیفیت و نوع چاپ می تواند ضررهای جبران ناپذیری به همراه داشته باشد و موجب افزایش سنگین هزینه ها گردد.
قیمت چاپ جلد مدارک بیمه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه