جلد مدارک
چهارشنبه , آذر ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / جلد مدارک تبلیغاتی / پخش جلد مدارک تبلیغاتی ارزان در تهران
چاپ جلد مدارک بیمه نامه اتومبیل ارزان

پخش جلد مدارک تبلیغاتی ارزان در تهران

پخش جلد مدارک تبلیغاتی در تهران توسط تولید کننده سبب خواهد شد تا با قیمت ارزان انواع جلد و محصولات تبلیغاتی به دست مشتری برسد.

پخش جلد مدارک تبلیغاتی ارزان در تهران

یکی از محصولات تبلیغاتی مهم و در عین حال کاربردی برای نمایندگیهای بیمه و نیز بسیاری از مشاغل دیگر، انواع جلد مدارک، جلد عابر، جلد شناسنامه و پاسپورت و غیره میباشد. هر یک از این محصولات میتواند با کیفیتها و حتی ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه شود. پخش انواع جلد مدارک با کیفیت مناسب و ابعاد و متریال استاندارد و اصلی تنها توسط تولیدکنندگان معتبر صورت میگیرد. به عبارت دیگر بسیاری از فروشندگان این نوع محصولات بخاطر ارائه محصولات با قیمت ارزان، به ناچار کیفیت و ابعاد و یا نوع جنس مورد استفاده در تولید جلد را تغییر داده و به مصرف کنندگان میفروشند و در واقع خریدار هنگام خرید شادمان از پیدا کردن محصول با قیمت ارزان میباشد و زمانی پی به موضوع میبرد که در هنگام استفاده از آن دچار مشکل شده و یا پس از سپری شدن زمان محدودی از خرید، محصولات دچار افت شدید کیفیت و چروکیدگی و موارد دیگر میشوند و در آن زمان دیگر هیچ کاری از دست هیچکس بر نمی آید!

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه